مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي رفتار لرزه اي ديوارهاي برشي غير پيوسته در ارتفاع با استفاده از نرم افزار Seismos


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي رفتار لرزه اي ديوارهاي برشي غير پيوسته در ارتفاع با استفاده از نرم افزار Seismostruct با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي رفتار لرزه اي ديوارهاي برشي غير پيوسته در ارتفاع با استفاده از نرم افزار Seismostruct با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي رفتار لرزه اي ديوارهاي برشي غير پيوسته در ارتفاع با استفاده از نرم افزار Seismostruct با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي رفتار لرزه اي ديوارهاي برشي غير پيوسته در ارتفاع با استفاده از نرم افزار Seismostruct با word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: پنجمین کنگره ملی مهندسی عمران

تعداد صفحات: 8

چکیده:

معمولا در ساختمانهای بتنی برای کاهش تغییر مکان جانبی ناشی از زلزله، از دیوار برشی که به صورت پیوسته در ارتفاع قاب تعبیه شده است استفاده میشود. آنچه بیشتر از همه چیز لزوم به کار گیری قابهایی بادیوار برشی ناپیوسته را ایجاب می نماید، رفع محدودیت های معماری وبرخی مشکلات سازه ای است. برای بررسی رفتار لرزه ایاینگونه قابهای بتنی، در این پژوهش ساختمانهای بتنی پنج و هشت طبقه براساس آئین نامه بتن ایران (آبا) طراحی و با چیدمان های مختلف دیوار برشی با روش تاریخچه زمانی غیر خطی تحت اثر دو زلزله ناغان وبم مورد تحلیل قرارگرفته اند.برای دستیابی به نتایج متقتن از نرم افزارsiesmostruct که با مدلسازی دقیق رفتار عضوهای قاب شامل تیر و ستون و دیوارهای برشی را منظورمینماید استفاده شده است. نتایج حاصل از این پژوهش بخوبی تفاوت لرزه ای قابهای بتنی با چیدمان متفاوت دیوار برشی و به صورت پیوسته وغیرپیوسته در ارتفاع را نمایش میدهد و اگر تمهیدات لازم ، از جمله تقویت محل اتصال تیر وستونهایی که دیوار برشی در آنجا قطع میشود عملی گردد، میتوان از دیوارهای برشی غیر پیوسته در ارتفاع سود جست. بدین ترتیب محدودیت های معماری ناشی از بکارگیری دیواره برشی پیوسته قابل رفع میباشند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ پنجشنبه 18 آذر 1395 ] 6:44 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]