مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word :

دانلود مقاله اخلاق كار و وجدان كار در كارآفريني با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز و زمستان 1387 در اخلاق در علوم و فناوری از صفحه 91 تا 96 منتشر شده است.
نام: اخلاق كار و وجدان كار در كارآفرینی
این مقاله دارای 6 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله اخلاق كار
مقاله وجدان كار
مقاله كارآفرینی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
ارزشهایی چین اخلاق، وجدان،‌ تعهد، مسوولیت پذیری و ; در تبدیل اندیشه نوبه محصول و ارایه آن به بازار چون واكنشگر در معادلات شیمیایی، عمل می نمایند و سبب می شوند تا فرایند كارآفرینی تحت تاثیر این عوامل در مدتی كوتاه تر به نتیجه برسد. از سوی دیگر موجب جلب اعتماد جامعه كارآفرین و گروه كارآفرینی در راستای آینده نگری و عملیاتی كردن اندیشه های جدید خواهد شد. این ارزشها در تعامل با عوامل اقتصادی و فرهنگی كارآفرینی كه اساس آن نیز به شمار می روند، سبب اعتماد بیشتر گروههای درگیر فضاهای مذكور و نیز جامعه می شود و به حد نهایی خود یعنی ایثار كارآفرین وگروه كارآفرینی می رسد. در این حال، به دلیل افزایش اعتماد به كارآفرین و گروه كارآفرینی و نیز تلاش مضاعف آنان در سایه ارزشهای اخلاقی، توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه،‌ امری قطعی و اجتناب ناپذیر است. توزیع عادلانه درآمد، افزایش سرمایه گذاری و تمامی عوامل اقتصادی و اجتماعی به طور غیرمستقیم دستخوش این ارزشها می شوند.
نتیجه گیری: این مقاله ضمن معرفی زوایای اخلاق و وجدان كاری و تبیین مفهوم كارآفرینی، درصدد آشكار نمودن نقش ارزشهای مذكور در پدیده كارآفرینی است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ پنجشنبه 18 آذر 1395 ] 6:38 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]