مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تأثير شرايط فرآيند و نسبت ترکيب PP/PE با اصلاح کننده EPDM برخواص مکانيکي قطعات قالبگير


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تأثير شرايط فرآيند و نسبت ترکيب PP/PE با اصلاح کننده EPDM برخواص مکانيکي قطعات قالبگيري تزريقي با word دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تأثير شرايط فرآيند و نسبت ترکيب PP/PE با اصلاح کننده EPDM برخواص مکانيکي قطعات قالبگيري تزريقي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تأثير شرايط فرآيند و نسبت ترکيب PP/PE با اصلاح کننده EPDM برخواص مکانيکي قطعات قالبگيري تزريقي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تأثير شرايط فرآيند و نسبت ترکيب PP/PE با اصلاح کننده EPDM برخواص مکانيکي قطعات قالبگيري تزريقي با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی توسعه دانش بنیان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
تعداد صفحات: 5
چکیده:
مخلوط یا اختلاط پلیمرها یک راه حل مؤثر در توسعه دادن موادبا خواص جدید یا بهبود خواص آنها است. مخلوط پلی پروپیلن و پلیاتیلن 1 PP/PE یکی از ترموپلاستیکهای کاربردی میباشد. PP می تواند به بهبودی استحکام، ثبات ابعادی، دمای اعوجاج حرارتی ومقاومت به ضربهی مخلوط کمک کند. از سوی دیگر، PE مزیتها ی فرآوری و مقاومت شیمیایی مخلوط را فراهم می کند. در این تحقیقتأثیر نسبت ترکیب PP/PE ، میو زان اصولا کننوده EPDM ، فشار تزریق و دمای تزریق بر استحکام کششی و مقاومت به ضربه قطعات تولیدشده در فرآیند قالبگیری تزریقی مورد بررسی قرار گرفته است .از روش آماری تاگوچی برای طراحی آزمایشها استفاده شده است . بدین منظور پارامترهای متغیر فرآیند شامل درصدها ی ترکیب از PP/PE در 6 سطح، میزان اصلاح کننده EPDM در 9 سطح، فشارتزریق در 9 سطح و دمای تزریق نیز در 9 سطح درنظر گرفته شدند . آزمایش کشش طبق استاندارد ASTM-D638 و آزمایش ضربه طبق استاندارد ASTM-6110 انجام شده اند. نتایج بدست آمده نشان داد که استحکام کششی در نسبت ترکیب 88 % پلیپروپیلن و 18% پلی اتیلن دارای حداکثرمقدار است ضمن اینکه اصلاح کننده EPDM تا حد بهینه 1% وزنی باعث افزا یش استحکام کششی وبعد از آن سبب کاهش خواهد شد. با افزا یش فشار تزریق و دما ی تزریق استحکام کششی افزایش مییابد ولی این پارامترها بر روی مقاومت به ضربه تأثیر بهینه دارند. بالاترین میزان مقاومت به ضربه در نسبت ترکیب 68 % پلیپروپیلن و 48 % پلیاتیلن میباشد که با افزایش EPDM ، بر میزان آن افزوده میشود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 12 ]

[ پنجشنبه 18 آذر 1395 ] 6:35 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]