مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي نقشمديريت روستايي و فناوري ارتباطات و اطلاعات ICT در توسعه روستايي (نمونه موردي


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي نقشمديريت روستايي و فناوري ارتباطات و اطلاعات ICT در توسعه روستايي (نمونه موردي ، روستاهاي شهرستان نقده) با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي نقشمديريت روستايي و فناوري ارتباطات و اطلاعات ICT در توسعه روستايي (نمونه موردي ، روستاهاي شهرستان نقده) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي نقشمديريت روستايي و فناوري ارتباطات و اطلاعات ICT در توسعه روستايي (نمونه موردي ، روستاهاي شهرستان نقده) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي نقشمديريت روستايي و فناوري ارتباطات و اطلاعات ICT در توسعه روستايي (نمونه موردي ، روستاهاي شهرستان نقده) با word :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: همایش ملی توسعه روستایی

تعداد صفحات: 6

چکیده:

شکاف دیجیتالی در مناطق روستایی یکی از چالشهای مهم توسعه در هزاره ی سوم است . بسیاری از کشورهای در حال توسعه هم اکنون بهدنبال بهره گیری از فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطی به منظور کاهشو در نهایت حدف شکاف دیجیتالی هستند . ارایه خدمات با استفاده از فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطی به روستاییان در راستای کاهشو حذف شکاف دیجیتالی در دستور کار متولیان توسعه روستایی ما نیز قرار گرفته است. هدف این مقاله بررسی نقش و جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه روستاهای شهرستان نقده می باشند . روش تحقیق توصیفی و تحلیلی است و برای تجزیه و تحلیل یافته ها از نرم افزار SPSS استفاده شده است . که متناسب با نوع داده ها برای آزمون فرضیات پژوهش علاوه بر تحلیل همبستگی اسپیرمن برای تشخیص وجود یا عدم وجود رابطه بین متغیرهای ترتیبی از روش گرسیون ساده نیز برای تعیین چگونگی تاثیر متغیرها بر یگدیگر استفاده خواهیم نمود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ پنجشنبه 18 آذر 1395 ] 4:38 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]