مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تحليل عددي رفتار سازه هاي درون شهري (ساختمان) ناشي از حفر تونل درعمق هاي مختلف در يک م


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تحليل عددي رفتار سازه هاي درون شهري (ساختمان) ناشي از حفر تونل درعمق هاي مختلف در يک محيط سنگي با word دارای 19 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تحليل عددي رفتار سازه هاي درون شهري (ساختمان) ناشي از حفر تونل درعمق هاي مختلف در يک محيط سنگي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تحليل عددي رفتار سازه هاي درون شهري (ساختمان) ناشي از حفر تونل درعمق هاي مختلف در يک محيط سنگي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تحليل عددي رفتار سازه هاي درون شهري (ساختمان) ناشي از حفر تونل درعمق هاي مختلف در يک محيط سنگي با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: دومین همایش منطقه ای مهندسی معدن

تعداد صفحات: 19

چکیده:

احداث تونل در محیط های شهری بخصوص درمناطق با تراکم بالای جمعیتی، با مشکلات خاصی همراه می باشد. مهمترین مشکل تاثیر حفاری روی سازه های مجاور و نشست سطح زمین میباشد که بایستی به نحو مقتضی در طراحی لحاظ گردد. تونل یک سازه پیچیده با میدن تنش و تغییر شکل مختص به خود است و جهت پیش بینی رفتار و تاثیر حفاری آن روی درجه سانتی گراد ززه های مجاور، نیاز به استفاده ازانالیز عددی با مدل های رفتاری مناسب بیش از پیش احساس می شود.
در این مقاله نتایج محاسبات عددی مبتنی بر کاربرد نرم افزار تفاضل محدود به منظور دستیابی به رفتار ساختمان ناشی از حفر تونل در عمق های مختلف ارائه می شود. هدف اصلی این مقاله تاثیر عمق تونل بر نشست ساختمان و انتخاب عمق بهینه به منظور اجتناب از نشست ساختمان می باشد . برای این منظور تونلی در عمق های 8، 10، 15، 20 متری با استفاده از نرم افزار FLAC version5 در سنگ کنگلومرا مدل سازی شده است تا اثر عمق تونل را بر نشست ساختمان مشاهده گردد. در این مقاله در مدلسازی از مشخصات سنگ کنگلومرای هزار دره تهران استفاده شده است و یک ساختمان 15 طبقه با بار کل 15148350 کیلوگرم مدلسازی شده است.
در این مطالعه نشان داده شده است که چون فاصله دیواره تونل از لبه ساختمان 8 متر است لذا توصیه می شود که تونل در عمق 8 متری حفر شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 32 ]

[ شنبه 6 آذر 1395 ] 6:02 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]