مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تأثير هشت هفته تمرين استقامتي با و بدون عصاره ي پسته ي وحشي (بنه) بر بيان ژن ABCG5 کبد


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تأثير هشت هفته تمرين استقامتي با و بدون عصاره ي پسته ي وحشي (بنه) بر بيان ژن ABCG5 کبد موش هاي صحرايي ماده با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تأثير هشت هفته تمرين استقامتي با و بدون عصاره ي پسته ي وحشي (بنه) بر بيان ژن ABCG5 کبد موش هاي صحرايي ماده با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تأثير هشت هفته تمرين استقامتي با و بدون عصاره ي پسته ي وحشي (بنه) بر بيان ژن ABCG5 کبد موش هاي صحرايي ماده با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تأثير هشت هفته تمرين استقامتي با و بدون عصاره ي پسته ي وحشي (بنه) بر بيان ژن ABCG5 کبد موش هاي صحرايي ماده با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی
تعداد صفحات: 7
چکیده:
حامل های ABC خانواده بزرگی از پروتئین حامل غشایی اند که با استفاده از انرژی هیدرولیز ATP طیف گسترده ای از سوبستراها را در غشا های بیولوژیکی جابجا کرده و در فرآیند انتقال معکوس کلسترول نقش بسزایی دارند. پروتئین ABCG5 یکی از اعضای این خانواده بزرگ است که نقش مهمی در این فرآیند ایفا می کند. پسته ی وحشی( بنه) گیاهی از خانواده آناکاردیاسه دارای خواص ضد التهابی و ضداکسایشی است. هدف از پژوهش حاضر بررسی اثر هشت هفته تمرین استقامتی با و بدون عصاره ی بنه بر میزان بیان ژن ABCG5 کبد است. این پروتئین ها در حمل و نقل مواد مختلفی مثل اسیدهای آمینه، ذرات ارگانیک، پیتیدها، قندها، لیپوپلی ساکلریدها، بسیاری از داروها و پروتئین ها بسیار ضروری و مهم هستند. نشان داده شده است که ABCG5 انتقال دهنده اصلی ترشح کلسترول صفراوی در نظر گرفته می ود. مطالعه ی حاضر قصد دارد نقش دو عامل ورزش و مکمل غذایی بنه را در میزان بیان ژن ABCG5 بافت کبد را بررسی کند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 17 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 6:47 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]