مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بيمه و نقشآن در توسعه اقتصادي بخشکشاورزي با نگاهيبر وضعيتبيمه محصولات کشاورزي در استان


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بيمه و نقشآن در توسعه اقتصادي بخشکشاورزي با نگاهيبر وضعيتبيمه محصولات کشاورزي در استان خوزستان با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بيمه و نقشآن در توسعه اقتصادي بخشکشاورزي با نگاهيبر وضعيتبيمه محصولات کشاورزي در استان خوزستان با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بيمه و نقشآن در توسعه اقتصادي بخشکشاورزي با نگاهيبر وضعيتبيمه محصولات کشاورزي در استان خوزستان با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بيمه و نقشآن در توسعه اقتصادي بخشکشاورزي با نگاهيبر وضعيتبيمه محصولات کشاورزي در استان خوزستان با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 7
چکیده:
کشاورزی به دلیل عدم امکان کنترل شرایط طبیعی و جوی نسبتبه سایر فعالیتهای تولیدی مخاطرهآمیزتر است. در ضمن علاوه بر شرایط غیرقابل پیشبینی طبیعت، مخاطرات اجتماعی و اقتصادی نیز فراروی تولید کنندگان بخشکشاورزی وجود دارد که فرآیند تولید در این بخشرابا خطرات بسیاری رو به رو ساخته است. مقاله حاضر به بررسی نقشبیمه در مدیریت ریسکفعالیتهای کشاورزی پرداخته و همچنین وضعیتوسطوح آمار بیمه محصولات کشاورزی در استان خوزستان را مورد بحثو تجزیه و تحلیل قرار داده است. نتایج حاصل از مقایسه گزارشهای آماری نشان داده است که استان خوزستان در بخشزراعت در سالهای 89 و 90 رتبه اول را در ایران از نظر سطوح بیمه شده به خود اختصاص 8 درصد افزایشداشته است. / داده است. به علاوه سطوح بیمهگری محصولات کشاورزی در سال 90 در این استان نسبتبه سال مشابه 89 ، حدود 5به عبارت دیگر به منظور توسعه بخشکشاورزی در این استان میبایست منابع محدود بودجه عمومی و سرمایههای خصوصی را به بهترین نحو به سوی سرمایهگذاری در بخشکشاورزی هدایت نمود و این امر محقق نمیشود مگر با کاهشریسکو مدیریت آن؛ که یکی از ابزارهای مهم مدیریت ریسکبیمه محصولات کشاورزی است. در پایان نیز پیشنهادهایی به منظور ارتقای هر چه بیشتر این صنعتمهم ارائه شده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 17 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 6:47 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]