مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مقايسه آمار کلاسيک، روش فرکتال و آناليز چند متغيره فاکتوري در جداسازي آنوماليهاي ژئوشي


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه آمار کلاسيک، روش فرکتال و آناليز چند متغيره فاکتوري در جداسازي آنوماليهاي ژئوشيميايي کانسار چاهمير با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه آمار کلاسيک، روش فرکتال و آناليز چند متغيره فاکتوري در جداسازي آنوماليهاي ژئوشيميايي کانسار چاهمير با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه آمار کلاسيک، روش فرکتال و آناليز چند متغيره فاکتوري در جداسازي آنوماليهاي ژئوشيميايي کانسار چاهمير با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه آمار کلاسيک، روش فرکتال و آناليز چند متغيره فاکتوري در جداسازي آنوماليهاي ژئوشيميايي کانسار چاهمير با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: پانزدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

کانسار چاهمیر یک کانسار روی و سرب است که در جنوب شرق حوضه بافق و در مرکز ایران واقع شده ویکی از چند کانسار نوع سدکس در این منطقه است (مانند کوشک، زریگان و درهدهو). برای اکتشاف ژئوشیمیایی در محدوده این کانسار 72 نمونه رسوبات آبراههای برداشت شد و نمونهها با استفاده از دستگاهICP-MS برای 34 عنصر آنالیز گردید. با پردازش مقدماتی نتایج آنالیز، 23 عنصر برای مراحل بعدی کار انتخاب و دادههای خام با کمک نقشه زمینشناسی منطقه به دادههای شاخص غنیشدگی تبدیل شد.برای جداسازی آنومالیها از زمینه، از روش ساختاری فرکتالی محیط- مساحت و عیار- مساحت استفاده شد و برای اینکه نتایج دقیقتر باشد، جداسازی انجام شده با روشهای غیرساختاری دیگر P.N ، X + 2S ) وآنالیز فاکتوری) نیز مقایسه و بررسی گردید. در نهایت برای منطقه مورد بررسی سه نوع نقشه اصلی رسم شد که شامل نقشه فرکتالی عیار- مساحت، نقشه نمادین با روش X + 2S و نقشه امتیازات فاکتوری است. نتایج این بررسی علاوه بر اینکه برتری روش فرکتال را در مقابل روشهای غیرساختاری نشان میدهد برخی ازخصوصیات ژئوشیمیایی معادن ماسیوسولفید نوع سدکس را نیز تأیید کرده است (افزایش باریم و منگنز در اطراف کانسار، کاهش استرانسیوم در منطقه و;).


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 22 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 6:44 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]