مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تجزيه و تحليل عوامل موثر فرايند راه اندازي کسب و کارهاي کارآفرينانه توسط زنان تحصيل کر


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تجزيه و تحليل عوامل موثر فرايند راه اندازي کسب و کارهاي کارآفرينانه توسط زنان تحصيل کرده ايراني با word دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تجزيه و تحليل عوامل موثر فرايند راه اندازي کسب و کارهاي کارآفرينانه توسط زنان تحصيل کرده ايراني با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تجزيه و تحليل عوامل موثر فرايند راه اندازي کسب و کارهاي کارآفرينانه توسط زنان تحصيل کرده ايراني با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تجزيه و تحليل عوامل موثر فرايند راه اندازي کسب و کارهاي کارآفرينانه توسط زنان تحصيل کرده ايراني با word :

سال انتشار: 1382

محل انتشار: اولین همایش اشتغال و نظام آموزش عالی کشور

تعداد صفحات: 27

چکیده:

در سالهای اخیر زنان، که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل میدهند، گرایش بیشتری به تحصیلات دانشگاهی پیدا کرده اند و تعداد قبولی دختران در امتحانات ورودی دانشگاهها سال به سال در حال افزایش است. این در حالی است که بر اساس امارهای رسمی، نرخ بیکاری نیز در میان بانوان تحصیلکرده به صورت قابل توجهی در حال افزایش می باشد. به نظر میرسد جذب این تعداد نیروی تحصیلکرده در سازمانهای دولتی موجود که اکثرا با تورم نیروی انسانی مواجهند، عملی نباشد. بخش خصوصی نیز با توجه به گستره محدودش در ایران طبیعتا نتوانسته اند در جذب این سرمایه های ملی موفقیت قابل توجهی داشته باشد. لذا یکی از راه کارهای مهم جهت حل این معضل ، ایجاد شرایط لازم برای خود اشتغالی و کارآفرینی مستقل بانوان است.
کارآفرینی به نوبه خود فرایند پیچیده ای است که عوامل متعدد شخصیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ;.در آن تاثیر گذار می باشد و شاید همین پیچیدگی و ناهمواری توجیه گر و میزان قابل تامل عدم موفقیت بانوان در کارآفرینی و اساس عدم ورود ایشان به فعالیتهای کارآفرینانه باشد. از اینشناسایی عوامل موثر در موفقیت فرایند راه اندازی یک فعالیت کارآفرینانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در این مقاله عواملی که می توانند در موفقیت فرایند راه اندازی یک فعالیت کارآفرینانه توسط زنان کارآفرین ایرانی دارای تحصیلات دانشگاهی مطرح شوند، در سه دسته عوامل فردی، عوامل محیطی و عوامل سازمانی ارائه می گردد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 32 ]

[ شنبه 6 آذر 1395 ] 6:01 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]