مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بهبود شبکه ي عصبي تابع پايه ي شعاعي جهت مدلسازي و پيش بيني دانش کاربران در محيط يادگير


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بهبود شبکه ي عصبي تابع پايه ي شعاعي جهت مدلسازي و پيش بيني دانش کاربران در محيط يادگيري الکترونيکي با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بهبود شبکه ي عصبي تابع پايه ي شعاعي جهت مدلسازي و پيش بيني دانش کاربران در محيط يادگيري الکترونيکي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بهبود شبکه ي عصبي تابع پايه ي شعاعي جهت مدلسازي و پيش بيني دانش کاربران در محيط يادگيري الکترونيکي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بهبود شبکه ي عصبي تابع پايه ي شعاعي جهت مدلسازي و پيش بيني دانش کاربران در محيط يادگيري الکترونيکي با word :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: دومین کنگره سراسری فناوریهای نوین ایران با هدف دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 8
چکیده:
گستردگی تحولات در فن اوری اطلاعات، موجب پدید آمدن نوع جدیدی از یادگیری به نام یادگیری الکترونیکی شده است. در این تحقیق به شناسایی سطح دانش یادگیرندگان با استفاده از رویکرد داده کاوی پرداخته شد. به منظور ایجاد مدل پیشنهادی از شبکه عصبی RBF بهبود یافته استفاده شد. به منظور بهبود این شبکه عصبی از الگوریتم آموزش سه مرحله ای استفاده شد که در مرحله اول از ترکیبی از الگوریتم بهینه سازی گروه ذرات و k میانگین، در مرحله دوم از الگوریتم نزدیک ترین k همسایه و در فاز سوم از الگوریتم تندترین کاهش استفاده شد. سپس در ادامه ایجاد مدل به بررسی مشخصه های یادگیرندگان پرداخته شد و چهار مشخصه مناسب به منظور پیش بینی متغیر کلاس که همان سطح دانش یادگیرندگان بود ایجاد شد. در نهایت به منظور ارزیابی مدل ارائه شده ، داده های آموزش دوره های مجازی در مجتمع فنی تهران در نظر گرفته شدند. نتایج حاصل از دوره موفقیت و رضایت تحصیلی یادگیرندگان دوره ی با مدل پیشنهادی در مجتمع فنی تهران را نشان می دهد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 6:43 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]