مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله رشد پورفيروبلاست هاي دگرگوني مجاورتي گرانيت شاهکوه همزمان با مراحل دگرريختي (جنوب بيرج


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رشد پورفيروبلاست هاي دگرگوني مجاورتي گرانيت شاهکوه همزمان با مراحل دگرريختي (جنوب بيرجند) با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رشد پورفيروبلاست هاي دگرگوني مجاورتي گرانيت شاهکوه همزمان با مراحل دگرريختي (جنوب بيرجند) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رشد پورفيروبلاست هاي دگرگوني مجاورتي گرانيت شاهکوه همزمان با مراحل دگرريختي (جنوب بيرجند) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رشد پورفيروبلاست هاي دگرگوني مجاورتي گرانيت شاهکوه همزمان با مراحل دگرريختي (جنوب بيرجند) با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: چهاردهمین همایش بلور شناسی و کانی شناسی ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

توده گرانیتی شاهکوه (جنوب بیرجند)، مجموعه سنگ های دگرگون ده سلم را درجنوب و جنوب خاور و سنگ های رسوبی ماسه سنگ – شیلی با سن ژوراسیک رادر شمال و شمال باختر قطع نموده است. تفاوت لیتولوژی سازند رسوبی شمشک بامجموعه دگرگونی ده سلم باعث پیدایش مجموعه کانیابی و فاریک متفاوت در نتیجه تزریق گرانیت، در این دو مجموعه سنگی شده است. مطالعات فابریک دارای سنگ هارابطه رویدادهای دگرگونی و دگر شکلی را در این منطقه روشن میسازد.پرفیروبلاست هایکردیریت و آندالوزیت در بخش های متاپلیتی مجموعه دگرگونی ده سلم که بوسیله حرارت گرانیت شاهکوه در طی دگرگونی همبری رشد یافته اند همزمانی با رویدادهای دگر شکلی نشان می دهند . رشد و چرخش پورفیروبلاست های محصول حرارت گرانیت به همراه شواهد هندسی موجود در فاریک این سنگ ها روشن می سازد که حرارت گرانیت شاهکوهباعث رشد پورفیروبلاست ها بطور همزمان با فعالیت های تکتونیکی در سنگ های دگرگون شده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 4:52 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]