مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت نايين با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت نايين با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت نايين با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت نايين با word :

دانلود مقاله بررسي تاثير تركيب شاره هاي رودنژيت ساز در تكامل كاني هاي موجود در رودنژيت هاي افيوليت نايين با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1388 در بلورشناسی و كانی شناسی ایران از صفحه 17 تا 28 منتشر شده است.
نام: بررسی تاثیر تركیب شاره های رودنژیت ساز در تكامل كانی های موجود در رودنژیت های افیولیت نایین
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله افیولیت نایین
مقاله رودنژیت
مقاله رودنژیت های استاتیك
مقاله رودنژیت های دینامیك

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در رودنژیت های افیولیت شمال نایین، دو نوع رودنژیتی شدن استاتیك و دینامیك مشاهده می شود. هم چنین در رودنژیت های استاتیك این منطقه، دو مرحله ابتدایی و پیشرفته قابل مشاهده است. در مرحله ابتدایی، به ترتیب كانی های اپیدوت، پرهنیت و هیدروگراسولار به خرج پلاژیوكلاز همزمان با افزایش میزان كلسیم در شاره رودنژیت ساز تبلور یافته و در مرحله پیشرفته، كانی زنوتلیت به خرج پلاژیوكلاز و كلریت منیزیم دار، ترمولیت، دیوپسید ثانویه به خرج پیروكسن هم زمان با افزایش میزان سیلیسیم شاره رودنژیت ساز تبلور یافته اند. در رودنژیت های دینامیكی نیز حضور فراوان زنوتلیت رگه ای نشان می دهد كه شاره نخست نسبتCaO/SiO2~1 داشته است و با گذشت زمان این نسبت كاهش یافته و كانی های پرهنیت و پكتولیت شكل گرفته اند. عدم تنوع كانی شناسی در رودنژیتهای دینامیكی، نشان از تغییرات پایین شاره های سازنده این سنگ ها دارد. در حالی كه تنوع فراوان كانی شناسی در رودنژیت های استاتیكی، نشان از تغییرات گسترده تركیب شاره های سازنده این سنگ ها دارد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 12 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 4:50 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]