مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تشخيص خطاي امپدانس بالا در خطوط توزيع قدرت با استفاده از الگوريتم شناسايي خودي از بيگا


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تشخيص خطاي امپدانس بالا در خطوط توزيع قدرت با استفاده از الگوريتم شناسايي خودي از بيگانه در سيستمهاي ايمني با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تشخيص خطاي امپدانس بالا در خطوط توزيع قدرت با استفاده از الگوريتم شناسايي خودي از بيگانه در سيستمهاي ايمني با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تشخيص خطاي امپدانس بالا در خطوط توزيع قدرت با استفاده از الگوريتم شناسايي خودي از بيگانه در سيستمهاي ايمني با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تشخيص خطاي امپدانس بالا در خطوط توزيع قدرت با استفاده از الگوريتم شناسايي خودي از بيگانه در سيستمهاي ايمني با word :

سال انتشار: 1383

محل انتشار: دوازدهیمن کنفرانس مهندسی برق ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

حفاظت از سیستمهای توزیع قدرت در برابر رخدادهای غیر طبیعی شبکه از جمله اتصال کوتاه ، صاعقه ، اضافه ولتاژ و جریان و غیره از جمله مسائلی است که از گذشته تا امروز همراه مورد نظر محققان و کارشناسان صنایع برق بوده است . از مهمترین خطاهایی که در شبکه توزیع قدرت می تواند رخ دهد ، اتصال کوتاه شدن خط با یک امپدانس بالا می باشد . در اینحالت رله های جریانی که بر اساس دامنه شکل موج جریان عمل می کنند قادر به تشخیص نبوده و بنابر این عمل نمی کنند . در این مقاله بر اساس شناسایی خودی از بیگانه که در سیستمهای ایمنی بدن بکار می رود ، برای تشخیص وقوع یک خطای انپدانس بالا در خطوط توزیع قدرت استفاده می شود . برای تشریح چگونگی انجام این کار ابتدا مبانی ریاضی و الگوریتم کار توضیح داده شده ، سپس روش پیاده سازی این الگوریتم برای شبکه توزیع قدرت ارائه می گردد . در انتها نیز نتایج شبیه سازی برای حالتهای مختلف آورده شده است .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 27 ]

[ شنبه 6 آذر 1395 ] 4:13 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]