مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله حل مساله مکان يابي پايانه هاي شبکه اتوبوس راني درون شهري با استفاده از الگوريتم بهينه


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله حل مساله مکان يابي پايانه هاي شبکه اتوبوس راني درون شهري با استفاده از الگوريتم بهينه سازي فراابتکاري فاخته با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله حل مساله مکان يابي پايانه هاي شبکه اتوبوس راني درون شهري با استفاده از الگوريتم بهينه سازي فراابتکاري فاخته با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله حل مساله مکان يابي پايانه هاي شبکه اتوبوس راني درون شهري با استفاده از الگوريتم بهينه سازي فراابتکاري فاخته با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله حل مساله مکان يابي پايانه هاي شبکه اتوبوس راني درون شهري با استفاده از الگوريتم بهينه سازي فراابتکاري فاخته با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی الکترونیکی دستاوردهای نوین در علوم مهندسی و پایه
تعداد صفحات: 8
چکیده:
طراحی شبکه های اتوبوس رانی، یک مسئله مهم در حمل و نقل عمومی است. یکی از گام های مهم در این راستا، محاسبه تعداد و مکان های بهینه پایانه های مورد نیاز است. در واقع این مسئله به عنوان حالت خاصی از مسئله مکان یابی تسهیلات، که یک مسئله بهینه سازی ترکیباتی با مقیاس بزرگ است. نیاز به زمان زیادی برای حل دارد. تاکنون برای حل این مسئله از روش های شاخه و کران، شمارش ضمنی و انجماد تدریجی شبیه سازی استفاده شده است. هرچند روش سوم یک روش فراابتکاری است بسیار کاراتر از دو روش دیگر است، اما زمان اجرای الگوریتم برای شهرهای بزرگ هنوز هم طولانی است. در این مقاله مسئله مکان یابی پایانه های اتوبوس رانی را با استفاده از الگوریتم فاخته و حل یک مثال نمونه ای کوچک بررسی کردیم. باتوجه به کدی که به وسیله نرم افزار متلب برای این مثال طراحی کردیم، براحتی می توان این کد الگوریتم را برای مسائلی با تعداد مناطق بیشتر استفاده کنیم. که تنها لازم است مختصات آن مناطق را در کد متلبی که طراحی کردیم، وارد کنیم و پارامترهای الگوریتم فاخته را به طور دلخواه در کد متلب فاخته تغییر دهیم. در نتیجه با طراحی این الگوریتم می توانیم جواب بهینه ای برای مسائل پیچیده مکان یابی در زمانی کوتاه و با دقتی بالا بدست آوریم پس از حل مسئله مکان یابی به وسیله الگوریتم فاخته مشاهده شد که کارایی آن بسیار بهتر از دیگر الگوریتم های ابتکاری از قبیل انجماد تدریجی شبیه سازی شده و الگوریتم ژنتیک است که تا به حال مسائل مکان یابی را حل کرده اند.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 22 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 4:37 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]