مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله کارآفريني و يادگيري مشاهده اي بر اساس نظريه بنيادي با word


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کارآفريني و يادگيري مشاهده اي بر اساس نظريه بنيادي با word دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کارآفريني و يادگيري مشاهده اي بر اساس نظريه بنيادي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله کارآفريني و يادگيري مشاهده اي بر اساس نظريه بنيادي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کارآفريني و يادگيري مشاهده اي بر اساس نظريه بنيادي با word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی کارآفرینی، خلاقیت و سازمانهای آینده

تعداد صفحات: 21

چکیده:

مطابق دیدگاه یادگیری اجتماعی همه اشکال یادگیری می توانند به طور جانشینی و با مشاهده رفتار دیگران و پیامدهای حاصل از رفتار آنان اتفاق بیافتد. براساس نظریه مزبور، افرادی که بیشتر در معرض کارآفرینان دیگر هستند احتمالا در آینده زندگی خود دخالت بیشتری در اقدامات کارآفرینانه خواهند داشت. هنگامی که فرد رفتار کارآفرینانه را از یک کارآفرین مشاهده می کند و از طرف دیگر فرد کارآفرین مورد حمایت محیط اجتماعی و اطرافیان قرار می گیرد و به موفقیت هایی دست می یابند، این رفتار در فرد مشاهده کننده تقویت شده و پس از طی فرآیندهای یادگیری (توجه، یادسپاری، بازتولید، انگیزش) و فراهم شدن زمینه های اجرایی/ انگیزشی، فعالیت کارآفرینانه را آغاز خواهد کرد.
تحقیق حاضر پس از مطالعه ادبیات موضوع، با بهره گیری از نظریه یادگیری اجتماعی و انحام مصاحبه های نیمه ساخت یافته با بیست و سه نفر از کارآفرینان برتر سالهای 83 تا 85 جشنواره شیخ بهایی انجام شده است. روش تحقیق به شیوه کیفی بوده و اطلاعات حاصل از مصاحبه ها، پس از پیاده سازی بر اساس نظریه بنیادی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. نتیجه تحقیق به صورت مدل علی، زمینه ای، واسطه ای ارائه گردیده است.
نتایج این تحقیق بیانگر این واقعیت است که از دیدگاه کارآفرینان، مشاهده نقش بسیار زیادی در تحقیق رفتارهای کارآفرینانه آنان داشته است. در مصاحبه های انجام شده، کارآفرینان بارها فرآیندهای یادگیری مشاهده ای را مورد تاکید قرار داده و اذغان نموده اند که این گونه رفتارها را در اطرافیان، مشاهده نموده اند. فراهم نمودن امکان مشاهده رفتارهای کارآفرینانه در رسانه ها، مطبوعات و کتابهای درسی و ; برای دانش آموزان، جوانان و آحاد جامعه از جمله پیشنهادهای تحقیق است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 4:36 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]