مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word دارای 41 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word :

دانلود مقاله حرمت خود كشي و وجوب حفظ جان خود و ديگري با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1388 در فقه اهل بیت علیهم السلام از صفحه 77 تا 117 منتشر شده است.
نام: حرمت خود كشی و وجوب حفظ جان خود و دیگری
این مقاله دارای 41 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله خودكشی
مقاله انتحار
مقاله حفظ نفس
مقاله حفظ جان
مقاله اضطرار

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
نویسنده نخست به موضوع خودكشی می پردازد و بعد از ذكر دلایل عقلی و نقلی و نیز اظهار نظرهای فقها و مفسران در این زمینه به این نتیجه می رسد كه هیچ تردیدی در حرمت خودكشی نیست. سپس در دو بحث جداگانه به دو موضوع دیگر مقاله خود پرداخته و بعد از نقل كلمات فقها و بررسی دلایل آنها چنین نتیجه می گیرد كه هر چند ادله عقلی و نقلی دلال بر وجوب حفظ نفس خود و دیگری دارد، اما حكم وجوب در این دو مورد اطلاق ندارد و شامل همه مصادیق حفظ نفس خود و دیگری نمی شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 20 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 4:36 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]