مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله پيشبيني و ارزيابي اثرات احداث سد بر آبخوان با استفاده از مدل MODFLOW (مطالعه موردي: مح


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پيشبيني و ارزيابي اثرات احداث سد بر آبخوان با استفاده از مدل MODFLOW (مطالعه موردي: محمدآباد دشت گرگان) با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پيشبيني و ارزيابي اثرات احداث سد بر آبخوان با استفاده از مدل MODFLOW (مطالعه موردي: محمدآباد دشت گرگان) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پيشبيني و ارزيابي اثرات احداث سد بر آبخوان با استفاده از مدل MODFLOW (مطالعه موردي: محمدآباد دشت گرگان) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پيشبيني و ارزيابي اثرات احداث سد بر آبخوان با استفاده از مدل MODFLOW (مطالعه موردي: محمدآباد دشت گرگان) با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: پنجمین کنفرانس مدیریت منابع آب ایران
تعداد صفحات: 8
چکیده:
یکی از راهکارهای اساسی برای جلوگیری از کاهش ذخایر آب های زیرزمینی مهار آب های سطحی است. رودخانه دائمی محمد آباد یکی از منابع مهم تأمین آب دشت گرگان، که از سرشاخه های جنوبی گرگان رود در استان گلستان میباشد. بر این اساس هدف از تحقیق حاضر ارزیابی دقت مدل ریاضی MODFLOW جهت پیش بینی اثرات سد محمدآباد بر تراز سطح ایستابی می باشد. در این تحقیق پس از تهیه لایه های ورودی به مدل در محیط سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS)،شرایط مرزی و شبکه بندی آبخوان تعیین شد، سپس با استفاده از اطلاعات چاه های پیزومتری و سایر مطالعات اقدام به واسنجی مدل در شرایط پایدار و ناپایدار نموده و برای کسب اطمینان از نتایج شبیه سازی آزمون صحت سنجی انجام شد. سپس با فرض شرایط تراز نرمال و 50 درصد تراز نرمال مخزن، بررسی اثرات احداث سد محمد آباد بر روی تراز سطح ایستابی به صورت جداگانه به مدل اعمال شد. نتایج حاکی از آن است که با احداث سد در هریک از شرایط فوق، تراز سطح ایستابی نسبت به قبل از احداث افزایش یافته است. بطوریکه تحلیل کمی مقایسه بین مقادیر مشاهده ای و شبیه سازی شده، با استفاده از معیار آماری ضریب تعیین در مرحله صحت سنجی بیانگر مطلوبیت و ضریب تعیین برابر 9738/. بدست آمده است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 2:54 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]