مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله ضرورت وجود ساختارهاي مناسب IT جهت تسهيل انجام مطالعات مبتني بر شواهد در دانشکده هاي دن


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ضرورت وجود ساختارهاي مناسب IT جهت تسهيل انجام مطالعات مبتني بر شواهد در دانشکده هاي دندانپزشکي با word دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ضرورت وجود ساختارهاي مناسب IT جهت تسهيل انجام مطالعات مبتني بر شواهد در دانشکده هاي دندانپزشکي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ضرورت وجود ساختارهاي مناسب IT جهت تسهيل انجام مطالعات مبتني بر شواهد در دانشکده هاي دندانپزشکي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ضرورت وجود ساختارهاي مناسب IT جهت تسهيل انجام مطالعات مبتني بر شواهد در دانشکده هاي دندانپزشکي با word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: اولین کنگره ملی فناوری اطلاعات در نظام سلامت

تعداد صفحات: 1

چکیده:

استفاده از فناوری اطلاعات در کلیه حیطه ها مخصوصا تحقیقات پزشکی، دندانپزشکی و ارائه خدمات بهداشتی درمانی به سرعت رو به افزایش و گسترش است.فناوری اطلاعات می تواند از طرق مختلف مثل شبیه سازی، آموزش مجازی،آموزش از راه دور و یا تسهیل دسترسی به شواهد کمک شایانی به بالا بردن سطح علمی، مهارتی، نگرشی و رفتاری دانشجویان در حیطه دندانپزشکی بنماید. همچنین استفاده موثر و صحیح از ابزارهای جستجو در اینترنت و پست های الکترونیک همراه با سایر جنبه های فناوری اطلاعات در مقایسه با روش های سنتی آموزشی، بسیار با ارزش تر می باشد.دندانپزشکی مبتنی بر شواهد (EBD) یکی از اصولی است که بر اساس بهترین شواهد موجود در مطالعات انجام شده و تجربه های بالینی بصورت بیمار محوری، نسبت تصمیم گیری یا درمان بیماران اقدام میکند. یکی از شروط لازم جهت انجام مطالعات دندانپزشکی مبتنی بر شواهد، لزوم وجود زیر ساختهای مناسب و مطلوب فن آوری اطلاعات (IT) در دانشکده ها می باشد. اما آیا دانشکده های دندانپزشکی ایران مجهز به سیستم IT استاندارد در جهت رسیدن به اهداف EBD هستند؟ لذا هدف از انجام این مطالعه ارزیابی کمی و کیفی زیر ساختهای بخش IT درسطوح آموزشی، پژوهشی، درمانی و اداری در کلیه دانشکده های دندانپزشکی کشور می باشد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 13 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 2:53 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]