مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تاثير تنظيم بهينه توان راکتيو ژنراتور بر مصرف انرژي داخلي و شرايط بهره برداري ژنراتور


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير تنظيم بهينه توان راکتيو ژنراتور بر مصرف انرژي داخلي و شرايط بهره برداري ژنراتور واحد نيروگاهي V94.2 با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير تنظيم بهينه توان راکتيو ژنراتور بر مصرف انرژي داخلي و شرايط بهره برداري ژنراتور واحد نيروگاهي V94.2 با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير تنظيم بهينه توان راکتيو ژنراتور بر مصرف انرژي داخلي و شرايط بهره برداري ژنراتور واحد نيروگاهي V94.2 با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير تنظيم بهينه توان راکتيو ژنراتور بر مصرف انرژي داخلي و شرايط بهره برداري ژنراتور واحد نيروگاهي V94.2 با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: ششمین کنفرانس نیروگاههای برق
تعداد صفحات: 6
چکیده:
در اغلب شین های نیروگاهی شبکه در سمت فشار قوی در ساعاتی از شبانه روز ولتاژ بالا می رود میزان تغییر ولتاژ بسته به بار شبکه و خطوط انتقال، موقعیت نیروگاه در شبکه ، پارامترهای خطوط انتقال و سایر شرایط تا حد زیادی متفاوت است. این رفتار از جانب شبکه از رفتارهای سلفی و خازنی خطوط انتقال در ساعات مختلف پر باری وکم باری ناشی می گردد. رفتار شبکه انتقال در ساعات کم ژنراتورها جهت حفظ پایداری ولتاژی شبکه کاهش می یابد. از آن جا که تولید توران راکتیو منجربه افزایش تلفات در برخی قسمت های ژنراتورها می گردد، سعی بر این است که با تنظیم بهینه توان راکتیو، تلفات ژنراتور را کاهش داده و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی گردد و شرایط بهره برداری از ژنراتور تا حدی بهبود یابد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 24 ]

[ چهارشنبه 17 آذر 1395 ] 2:52 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]