مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مدلسازي و بهينه سازييک واحد توليد همزمان برق و حرارت بکمک شبکه عصبي ديناميکي و استاتيک


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مدلسازي و بهينه سازييک واحد توليد همزمان برق و حرارت بکمک شبکه عصبي ديناميکي و استاتيکي با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مدلسازي و بهينه سازييک واحد توليد همزمان برق و حرارت بکمک شبکه عصبي ديناميکي و استاتيکي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مدلسازي و بهينه سازييک واحد توليد همزمان برق و حرارت بکمک شبکه عصبي ديناميکي و استاتيکي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مدلسازي و بهينه سازييک واحد توليد همزمان برق و حرارت بکمک شبکه عصبي ديناميکي و استاتيکي با word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 7

چکیده:

یافتن ساختاری بهینه برای سیستمهای تولید توان و یوتیلیتی با توجه به محدودیت منابع انرژی و نیز محدودیتهای تکنولوژیک که در عملکرد اجزا آشکار میشود در زمان حاضر بشدت مد نظر بوده و بر این پایه طی چند دهه گذشته رهیافتهای گوناگون بهینهسازی سیستمهای انرژی پیشنهاد شده است . در این مقاله، بهینهسازی ترمودینامیکی یک سیستم تولید همزمان بهمراه مدلسازی دقیق این سیستم انجام شده است . ابزار بکار رفته برای بهینه سازی شبکه عصبی دینامیک میباشند . بعلاوه از شبکه عصبی استاتیک نیز برای مدلسازی رفتار حالت پایای سیکل استفاده شده است . سیستم مورد بررسی مساله معروف CGAM است که ساختار بهینه آن بدست آمده است . آنالیز حساسیت بر روی ساختار بهینه بدست آمده نشان دهنده تاثیر زیاد راندمانهای پلی تروپیک توربوماشینهای توربین گاز در رفتار کل سیستم میباشد .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 24 ]

[ شنبه 6 آذر 1395 ] 4:09 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]