مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با w


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با word :

دانلود مقاله طراحي و ساخت سازه تركيبي اولئوسين – اينترفرون گاما و انتقال آن به گياه كلزا با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1387 در ژنتیك نوین از صفحه 49 تا 57 منتشر شده است.
نام: طراحی و ساخت سازه تركیبی اولئوسین – اینترفرون گاما و انتقال آن به گیاه كلزا
این مقاله دارای 9 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله سازه ژنی فیوژن
مقاله اینترفرون گاما
مقاله اولئوسین
مقاله اجسام روغنی
مقاله پروتئین نوتركیب
مقاله كلزای تراریخته

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
استفاده از ژن اولئوسین گیاهی یك روش مطلوب به منظور تولید پروتئین نوتركیب در مقیاس زیاد و همچنین استخراج راحت تر و ارزانتر است. اتصال اولئوسین به ژن مدنظر و استفاده از پیشبرنده اختصاصی بذر، موجب هدف گیری پروتئین نوتركیب به اجسام روغنی بذر می شود. در این تحقیق، سازه تركیبی اینترفرون گاما – اولئوسین برای تولید پروتئین اینترفرون گامای انسانی در بذر گیاه كلزا طراحی و ساخته شد. برای این منظور ابتدا ژن اولئوسین از ژنوم گیاه كلزا جدا و در ناقل بیانی گیاهی pBI121 همسانه سازی شد. سپس ژن اینترفرون گاما در پایین دست ژن اولئوسین همسانه سازی شد و بین این دو ژن توالی برشی پروتئولایتیكی جهت جداسازی دو پروتئین تعبیه شد. مجموعه این دو ژن تحت كنترل پیشبرنده بذری Napin قرار گرفت. ناقل pBI121 حاوی سازه مورد نظر به اگروباكتریوم سویه LBA4404 معرفی و برای تراریختی گیاه كلزا از ریزنمونه های كوتیلدون استفاده شد. گزینش نوساقه های باززایی شده در محیط انتخابی حاوی كانامایسین انجام شد. آنالیز بذور تراریخته نسل اول (T0) با PCR بیانگر انتقال ژنIFN g و آزمون RT-PCR نشان دهنده بیان ژن IFNgبود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ سه شنبه 16 آذر 1395 ] 14:59 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]