مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word :

دانلود مقاله بررسي نيازهاي منابع انساني برنامه پنجم توسعه: رويکردي آينده پژوهي با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در راهبرد از صفحه 345 تا 364 منتشر شده است.
نام: بررسی نیازهای منابع انسانی برنامه پنجم توسعه: رویکردی آینده پژوهی
این مقاله دارای 20 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله برنامه ریزی منابع انسانی
مقاله برنامه پنجم توسعه
مقاله آینده پژوهی
مقاله سناریوپردازی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
منابع انسانی با ارزش ترین سرمایه هر کشور محسوب شده و محور توسعه به شمار می آید. بنابراین برای تحقق رشد و توسعه کشور نیاز به برنامه ریزی دقیق برای این سرمایه ارزشمند وجود دارد. از این رو در آستانه تدوین برنامه پنجم توسعه کشور، بحث برنامه ریزی منابع انسانی برای تحقق اهداف سند چشم انداز ملی مطرح می شود. از آنجا که کشور در معرض تغییرات سریع محیطی قرار گرفته و با توجه به تغییرات آتی، مساله اصلی تحقیق حاضر این است که برای تضمین روند توسعه، نیازهای منابع انسانی این برنامه شناسایی و بر اساس آن، برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد. این مقاله با استفاده از روش «آینده پژوهی» به طراحی چند سناریو برای شرایط آتی کشور پرداخته و با نظرسنجی از خبرگان، دو سناریوی محتمل تر شناسایی شده و بر اساس آن، نیازهای منابع انسانی در برنامه پنجم توسعه مورد بررسی قرار گرفته است.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 21 ]

[ سه شنبه 16 آذر 1395 ] 14:56 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]