مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود جلبك ها با word


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود جلبك ها با word دارای 23 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود جلبك ها با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود جلبك ها با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود جلبك ها با word :

دانلود جلبك ها با word:

دانلود جلبك ها با word گروه متنوعی هستند كه تك سلولی هایی به اندازه كمتر از یك چند هزارم سانتی متر تا ارگانیسم های غول پیكری به طول ده ها متر را شامل می شوند. آنها بخش عمده ای از زنجیره غذایی دریایی را تشكیل می دهند . اما این بدان معنی نیست كه

دانلود جلبك ها با word صرفا به موقعیت شان به عنوان غذا بسنده كرده اند .

شمار معینی از دانلود جلبك ها با wordی میكروسكوپی وجود دارند كه به طور فعال سم ترشح می كنند . پژوهش های اخیر نشان می دهد كه سم دانلود جلبك ها با word علاوه بر تدافعی بودن دارای نقش تهاجمی نیز هست .

الف- اسكوگارد –زیست شناس دریایی انستیتوی علوم دریایی بارسلونا و پیر جوئل هانسن از prymnes دانشگاه كپنهاگ شواهد محكمی به دست آورده اندكه سم جلبك میكروسكوپی احتمالا منجر به دور كردن رقیبان می شود و حتی به دانلود جلبك ها با word در پیدا كردن غذا parvum كمك می كند.

زیس شناسان دریایی مدت ها معتقد بودند كه سم دانلود جلبك ها با word شكارچیان مانند ماهی ها و سخت پوستان را فراری می دهد . تا پیش از این كاملا مشخص شده بود كه وقتی بر جمعیت دانلود جلبك ها با word به سرعت افزوده می شود تراكم شكوفه های سمی آنها می تواند كشت آبی یك منطقه را به كلی از بین ببرد یا به عبارتی دیگر در رستوران های دریایی را تخته كه یك منبع غنی از شكوفه های سمی است مانند گیاهان فتوسنتزparvum P . كند .

اما از سویی دیگر بسیاری از رفتار های جانوری را نیز دارا است. این موجود شكارش را قورت می دهد . آهسته به طرف سایرمیكرو ارگانیسم ها می رود و آنها را می بلعد. اما این روش تنها در مورد شكارهای غیر متحرك خوب جواب می دهد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 32 ]

[ شنبه 19 فروردين 1396 ] 6:10 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]