مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله رتبه بندي صفحات وب در کنار استفاده همزمان کاوش محتواي وب به همراه کاوش نحوه استفاده از


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رتبه بندي صفحات وب در کنار استفاده همزمان کاوش محتواي وب به همراه کاوش نحوه استفاده از آن به منظور يافتن قوانين انجمني توسعه يافته با word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رتبه بندي صفحات وب در کنار استفاده همزمان کاوش محتواي وب به همراه کاوش نحوه استفاده از آن به منظور يافتن قوانين انجمني توسعه يافته با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رتبه بندي صفحات وب در کنار استفاده همزمان کاوش محتواي وب به همراه کاوش نحوه استفاده از آن به منظور يافتن قوانين انجمني توسعه يافته با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رتبه بندي صفحات وب در کنار استفاده همزمان کاوش محتواي وب به همراه کاوش نحوه استفاده از آن به منظور يافتن قوانين انجمني توسعه يافته با word :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: دومین کنگره سراسری فناوریهای نوین ایران با هدف دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 11
چکیده:
با افزایش چشمگیر حجم اطلاعات و توسعه وب، نیاز به روش ها وئ تکنیک هایی که بتوانند امکان دستیابی موثر به داده ها و استخراج اطلاعات از آنها را فراهم کنند، بیش از پیش احساس می شود. وب کاوی یکی از زمینه های تحقیقاتی است که با استفاده از تکنیک های داده کاوی به کشف و استخراج خودکار اطلاعات از اسناد و سرویس های وب می پردازد. در واقع وب کاوی، فرآیند کشف اطلاعات و دانش ناشناخته و مفید از داده های وب می باشد. در این مقاله به طراحی، پیاده سازی و ارزیابی الگوریتمی نوآورانه خواهیم پرداخت که به منظور استخراج اطلاعات از داده های دسترسی به وب و همچنین کاوش محتوی وب ارائه می شود. در واقع، با بکارگیری همزمان کاوش محتوای وب سایت دانشگاه آزاده اسلامی واحد دولت آباد (www.iauda.ac.ir) به همراه کاوس نحوه استفاده از آن (استخراج اطلاعات از داده های دسترسی به وب)، قصد داریم به اهداف یافتن اطلاعات مفید و مرتبط، ایجاد دانش جدید و همچنین ارائه پیشنهادات به بازدیدکنندگان و شخصی سازی اطلاعات آن وب سایت دست پیدا کنیم. شخصی سای وب، تجربه وب برای یک کاربر خاص یا مجموعه ای از کاربران، سازمان دهی می کند و پیشنهادات پویایی را بر اساس الگوهای رفتاری آنها ارائه می دهد. در این مقاله که پیش بینی نیازهای آتی بازدید کنندگان بر اساس قوانین انجمنی (Association Rules) صورت می گیرد، در ابتدا به هریک از صفحان وب سایت، به شکلی نوآورانه یک رتبه (Rank) تخصیص داده می شود. رتبه هر صفحه از وب سایت بر اساس دو معیار مشخص می شود: (معیار اول) تعداد لینکهای موجود درسایت که به آن صفحه اشاره دارد. (معیار دوم) تعداد دفعاتی که آن صفحه توسط کاربران مشاهده می گردد. در این صورت، نتایج استخراج شده به شکل قوانین انجمنی توسط این روش جدید و همچنین پیشنهادات ارائه شده به کاربر از دقت و اهیمت بیشتری نسببت به الگوریتم های مشابه برخوردار خواهد بود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ چهارشنبه 27 بهمن 1395 ] 6:18 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]