مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي تاثير نشست حاصل از حفر تونل هاي شهري بر پايداري سازه هاي سطحي (مطالعه موردي: حفر


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير نشست حاصل از حفر تونل هاي شهري بر پايداري سازه هاي سطحي (مطالعه موردي: حفر تونل زير گذر از زير بزرگراهي در شهر تهران) با word دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير نشست حاصل از حفر تونل هاي شهري بر پايداري سازه هاي سطحي (مطالعه موردي: حفر تونل زير گذر از زير بزرگراهي در شهر تهران) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير نشست حاصل از حفر تونل هاي شهري بر پايداري سازه هاي سطحي (مطالعه موردي: حفر تونل زير گذر از زير بزرگراهي در شهر تهران) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير نشست حاصل از حفر تونل هاي شهري بر پايداري سازه هاي سطحي (مطالعه موردي: حفر تونل زير گذر از زير بزرگراهي در شهر تهران) با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: پنجمین کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن

تعداد صفحات: 1

چکیده:

شهرهای بزرگ جهان زیر بار حجم سنگین سفرهای شهری هر روز بیشتر قد خم می کند. برای رهایی از این معضل راه اندازی سیستم های حمل و نقل زیر زمینی نظیر مترو و تونل های زیر گذر ضروری به نظر می رسد. موانع و مشکلات فراوانی در جلوی راه این طرح ها قرار دارد که از جمله این موانع می توان به نشست سطح زمین اشاره کرد. چنانچه میزان نشست از حدی تجاوز کند، باعث بروز ناپایداری در ساختمان های سطحی شده و تخریب آنها را به دنبا ل خواهد داشت.
هدف از ارائه مقاله حاظر طراحی یک تونل زیر گذر در شهر تهران می باشد که ارتباط دو منطقه مسکونی پر جمعیت را به هم وصل می کند. درمحدوده تونل مورد نظر دو ساختمان قدیمی چندین طبقه قرار دارد که پایداری آنها در حین اجرای تونل مد نظر می باشد. معیار طراحی بر اساس میزان نشست مجاز در سطح زمین برای ساختمان های سطحی و بررسی پروفیل نشست می باشد. در این راستا سعی بر این استتا با تغییر در عمق تونل، نشست در سطح زمین، کمتر از مقدار مجاز آن گردد ضمن اینکه محدودیت عمق با توجه به شیب مجاز زیر گذر نیز وجود دارد. در این مقاله از روش عددی (نرم افزار FLAC 2D) برای تحلیل استفاده شده است. و در نهایت عمق بهینه با هدف پایداری ساختمان های سطحی تعیین گردیده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 20 ]

[ چهارشنبه 27 بهمن 1395 ] 6:16 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]