مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله جايگاه ساختاري و شرايط دگرريختي رگههاي کوارتز در پهنه برشي کوه سرهنگي، شمال باختر بلوک


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله جايگاه ساختاري و شرايط دگرريختي رگههاي کوارتز در پهنه برشي کوه سرهنگي، شمال باختر بلوک لوت با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله جايگاه ساختاري و شرايط دگرريختي رگههاي کوارتز در پهنه برشي کوه سرهنگي، شمال باختر بلوک لوت با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله جايگاه ساختاري و شرايط دگرريختي رگههاي کوارتز در پهنه برشي کوه سرهنگي، شمال باختر بلوک لوت با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله جايگاه ساختاري و شرايط دگرريختي رگههاي کوارتز در پهنه برشي کوه سرهنگي، شمال باختر بلوک لوت با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: سی و یکمین همایش علوم زمین
تعداد صفحات: 8
چکیده:
پهنه برشی کوه سرهنگی بطول تقریبی 75 کیلومتر و با راستای N70E متشکل از سنگهای آذرین، دگرگونی و رسوبی با سن پرکامبرین تا کواترنر می باشد. در قسمت میانی و محوری منطقه Axial Zone) اسلیتها و فیلیتهای پرکامبرین برونزد پیداکردهاند که در داخل آنها حجم قابل توجهی از رگه های کوارتز بچشم میخورد، تا حدی که در مقیاس تصاویر ماهوارهای لندست به رنگ سفید دیده می شوند. برداشتهای ساختاری حداقل دو مرحله چین خوردگی هم محور (Co-axial Folding) را با راستای NE-SW تایید میکند. محور چین خوردگی بطور عمومی بصورت افقی تا میل حدود 20 به سمت جنوب باختر دیده می شود. شواهد ساختاری بیانگر حداقل 6 جایگاه ساختاری منظم برای رگههای کوارتز می باشد که از مهمترین آنها م یتوان به رگههای موازی برگوارگی اسلیتی و رگههای تزریق شده در شکستگیهای کششی و باندهای برشی اشاره کرد. شواهد ریزساختاری و میکروسکوپی از رگه های کوارتز، حداکثر دمای دگرریختی را به رگههای بودین شده در میان برگواره فیلیتی نسبت می دهد (دمای بالای 400 ) که در آنها تبلور مجدد دینامیکی بلورهای کوارتز تا حد مراحل آغازین مهاجرت مرز دانه بلور Grain Boundary Migration پیش می رود. تبلور مجدد دینامیکی بلورهای کوارتز موجود در شکستگ یهای کششی عمود بر برگوارگی اسلیتی از نوع برآمدگی ضعیف (Weak Bulging Recrystallisation) بوده که مبین دمای کمتر از 300 میباشد. بدین ترتیب محدوه دما و فشار دگریختی رگههای کوارتز در حد رخساره شیست سبز برآورد می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 20 ]

[ چهارشنبه 27 بهمن 1395 ] 6:15 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]