مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله معکوس سازي يک بعدي داده‌هاي الکترومغناطيسي هوابرد با استفاده از روش اُکام براي به دست


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله معکوس سازي يک بعدي داده‌هاي الکترومغناطيسي هوابرد با استفاده از روش اُکام براي به دست آوردن رسانايي لايه‌ها با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله معکوس سازي يک بعدي داده‌هاي الکترومغناطيسي هوابرد با استفاده از روش اُکام براي به دست آوردن رسانايي لايه‌ها با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله معکوس سازي يک بعدي داده‌هاي الکترومغناطيسي هوابرد با استفاده از روش اُکام براي به دست آوردن رسانايي لايه‌ها با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله معکوس سازي يک بعدي داده‌هاي الکترومغناطيسي هوابرد با استفاده از روش اُکام براي به دست آوردن رسانايي لايه‌ها با word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: چهاردهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

تعداد صفحات: 6

چکیده:

در اینجا داده‌های الکترومغناطیسی هوابرد حوزه فرکانس با اعمال روش معکوس سازی اُکام به مقادیری از رسانایی تبدیل می‌شوند که مربوط به لایه‌های افقی مختلف هستند. با انتخاب مناسب یک تابع هدف که باید کمینه شود، با استفاده از روش کمترین مربعات، طوری عمل می‌شود که هم پارامترهای مدل دارای کوچکترین ساختار باشند و هم داده‌ها به حد کافی برازش شوند. اعمال این روش بر داده‌های الکترومغناطیسی هوابردِ حاصل از مدل‌های مصنوعی، نتایج قابل قبولی را تولید می‌کند. همچنین این روش، لایه با رسانایی کمتر که در زیر لایه رسانا قرار گرفته را به خوبی تعیین می‌کند در حالی که روش‌های الکترومغناطیسی به وجود لایه‌ها یا توده‌های رسانا حساس‌تر هستند. در مدل‌های مورد استفاده، با عوض کردن ترتیب رسانایی لایه‌ها، پایداری و قدرت روش معکوس سازی اُکام را در بازیابی رسانایی لایه‌ها نشان داده‌ایم.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ چهارشنبه 27 بهمن 1395 ] 5:39 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]