مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله رابطه بين فرهنگ و رهبري و تاثير آنها بر رضايت و عملکرد کارکنانمطالعه موردي: دانشگاه آز


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله رابطه بين فرهنگ و رهبري و تاثير آنها بر رضايت و عملکرد کارکنانمطالعه موردي: دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان اهر با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله رابطه بين فرهنگ و رهبري و تاثير آنها بر رضايت و عملکرد کارکنانمطالعه موردي: دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان اهر با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله رابطه بين فرهنگ و رهبري و تاثير آنها بر رضايت و عملکرد کارکنانمطالعه موردي: دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان اهر با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله رابطه بين فرهنگ و رهبري و تاثير آنها بر رضايت و عملکرد کارکنانمطالعه موردي: دانشگاه آزاد اسلامي شهرستان اهر با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: کنفرانس بین المللی مدیریت، چالشها و راهکارها
تعداد صفحات: 8
چکیده:
هدف از این تحقیق بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و رهبری، و تاثیر آنها بر رضایت شغلی و عملکرد کارکنان است. جامعه آماری تحقیق،دانشگاه آزاد اسلامی اهر میباشد، که نمونه مورد نیاز از بین آنها و با استفاده از نمونه گیری تصادفی انتخاب شده است. برای تجزیه و تحلیل دادهها از همبستگی پیرسون و رگرسیون چندگانه استفاده شد. نتایج مبین این است که: 1)رابطه مثبتی بین فرهنگ سازمانی و رهبری وجود دارد، 2) فرهنگ سازمانی و رهبری تاثیر مثبتی بر عملکرد سازمانی دارند. 3) فرهنگ سازمانی تاثیر مثبتی بر رضایت شغلی کارکنان دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 22 ]

[ چهارشنبه 27 بهمن 1395 ] 5:37 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]