مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مطالعه ي مورد الگوهاي يادگيري الکترونيکي سنين تا 12 سال و ارائه ي مناسب ترين الگو براي


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مطالعه ي مورد الگوهاي يادگيري الکترونيکي سنين تا 12 سال و ارائه ي مناسب ترين الگو براي مقطع پنجم دبستان دخترانه عفت 1 سنگر با word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مطالعه ي مورد الگوهاي يادگيري الکترونيکي سنين تا 12 سال و ارائه ي مناسب ترين الگو براي مقطع پنجم دبستان دخترانه عفت 1 سنگر با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مطالعه ي مورد الگوهاي يادگيري الکترونيکي سنين تا 12 سال و ارائه ي مناسب ترين الگو براي مقطع پنجم دبستان دخترانه عفت 1 سنگر با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مطالعه ي مورد الگوهاي يادگيري الکترونيکي سنين تا 12 سال و ارائه ي مناسب ترين الگو براي مقطع پنجم دبستان دخترانه عفت 1 سنگر با word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: ششمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی یادگیری و آموزش الکترونیک

تعداد صفحات: 11

چکیده:

پژوهش پیش رو تلاشی است در موضوع یادگیری الکترونیکی که حوزه مورد بررسی آن سنین تا 12 سال هستند. هدف از پژوهش اثبات این فرضیه است که یادگیری الکترونیکی متاثر از مجموعه ای از محرک های یادگیری کودک و نوجوانان کارایی بیشتری نسبت به یادگیری الکترونیکی ک محرک خواهد داشت. در ابتدا به وسیله توصیف ابعاد مفهوم یادگیری در کودکان و نوجوانان، محرک های ایدگیری شناسایی شد. سپس مفهوم یادگیری الکترونیکی در کودکان و نوجوانان توصیف و کارهای انجام شده در این زمینه با استفاده از محرک ها مقایسه شدند. با توجه به نتایج بدست آمده از کارها و میزان تاثیر محرک های یادگیری در مقطع پنجم دبستان دخترانهی عفت 1 و علاقه هر یک به ابعاد مختلف یادگیری الکترونیکی ، الگوی یادگیری الکترونیکی درش زبان در قالب درس نرم افزاری مشتمل بر انواع محرک ها ارائه گردید. این الگو بر روی الگوی 18 نفره از این جامعه ی 47 نفری در دو گروه ازمایش و مشاهده با تعداد مساوی 9 نفر از طریق آزمون زبان مورد آزمایش قرار گرفت. در نهایت با ساتفاده از آزمون تحلیل کواریانس تفاوت معناداری در میانگین های حاصله دیده شد. نتیجه حاصل از یافته ها تاثیر بالای استفاده از الگوهای یادگیری الکترونیکی طراحی شده را نسبت به الگوهای پراکنده نشان میدهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:59 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]