مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود افزايش قابل توجه بازده ليزر نئوديميوم در ياگ با استفاده از رنگينه هاي جامد با بستر ارمسيل با


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود افزايش قابل توجه بازده ليزر نئوديميوم در ياگ با استفاده از رنگينه هاي جامد با بستر ارمسيل با طول عمر 40000 پالس با word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود افزايش قابل توجه بازده ليزر نئوديميوم در ياگ با استفاده از رنگينه هاي جامد با بستر ارمسيل با طول عمر 40000 پالس با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود افزايش قابل توجه بازده ليزر نئوديميوم در ياگ با استفاده از رنگينه هاي جامد با بستر ارمسيل با طول عمر 40000 پالس با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود افزايش قابل توجه بازده ليزر نئوديميوم در ياگ با استفاده از رنگينه هاي جامد با بستر ارمسيل با طول عمر 40000 پالس با word :


نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمین کنفرانس اپتیک و فتونیک ایران

تعداد صفحات : 4

چکیده مقاله:

بررسی نقش رنگینه های رودامین افزوده به بستر جامد ارمسیل در افزایش بازده لیزر نئودیمیوم - یاگ با دمش لامپ درخشی هدف این تحقیق می باشد. رنگینه Rh6G افزوده به ارمیسل به خاطر همخوانی طیف گسیلی آن با طیف جذبی نئودیمیوم - یاگ در 580nm جهت افزایش بازده لیزر موردتوجه قرار گرفت. آزمایشها نشان داد که رنگینه Rh6G با غلظت 8mM افزوده به بستر ارمسیل بازده لیزر را تاحدود 45% افزایش می دهد. برای اولین بار با استفاده از این بستر توانستیم طول عمر فلورسانی رنگینه ها را تا 40000 پالس افزایش دهیم که راه را برای صنعتی کردن این شیوه ارزان هموار میکند. همچنین نتایج نشان داد که فیلتر شیشه ای با حذف ناحیه uv لامپ، طول عمر رنگینه ها را نسبت به قبل افزایش می دهد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:57 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]