مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله آشکارسازي عملکردغير طبيعي ديواره بين بطني با محاسبه کرنش بوسيله رديابي لکه ها ‏در تصاو


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله آشکارسازي عملکردغير طبيعي ديواره بين بطني با محاسبه کرنش بوسيله رديابي لکه ها ‏در تصاوير سطوح خاکستري ‏ با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله آشکارسازي عملکردغير طبيعي ديواره بين بطني با محاسبه کرنش بوسيله رديابي لکه ها ‏در تصاوير سطوح خاکستري ‏ با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله آشکارسازي عملکردغير طبيعي ديواره بين بطني با محاسبه کرنش بوسيله رديابي لکه ها ‏در تصاوير سطوح خاکستري ‏ با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله آشکارسازي عملکردغير طبيعي ديواره بين بطني با محاسبه کرنش بوسيله رديابي لکه ها ‏در تصاوير سطوح خاکستري ‏ با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: سیزدهمین کنفرانس مهندسی پزشکی ایران

تعداد صفحات: 7

چکیده:

امروزه اکثر بیماری های قلبی با مشاهده تصاویر اکوکاردیوگرافی تشخیص داده می شوند که تشخیص برخی از این بیماری ها نیاز به دقت تجربه زیادی دارد، در حالیکه تصاویر کرنش می توانند در این زمینه کمک بسیاری کنند و تغییرات را بصورت کمی نمایش دهند. تصاویر کرنش و نرخ کرنش دارای کاربرد بسیاری در عضله قلب بویژه بطن چب هستند و می توانند انقباض در عضله و دیواره قلب را به تصویر بکشند. در این مقاله ابتدا به تعریف مفاهیم اولیه پرداخته می شود، تصویر شبیه سازی شده و نتایج حاصل از محاسبه کرنش بوسیله ردیابی لکه ها در این تصویر و تصاویر اکو کاردیوگرافی در حالت طبیعی و آسیب دیدگی دیواره بین بطنی بیان می شود و در نهایت این نتایج با نتایج حاصل از روش های دیگر مقایسه می شود. در اکثر تحقیقات انجام شده برای محاسبه کرنش و نرخ کرنش عضله قلب، از روش داپلر بافت و تصاویر سرعت عضله قلب استفاده شده است. هدف در این مقاله، محاسبه کرنش دیواره بین بطنی بوسیله ردیابی لکه ها در تصاویر سطوح خاکستری می باشد. نتایج بدست آمده نشان می دهند که با استفاده از این روش و با محاسبات و پردازشهای کمتر نسبت سایر روشها، میتوان نواحی آسیب دیده و عملکرد غیر طبیعی دیواره بین بطنی را تشخیص داد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:45 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]