مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود روش تعمير فلنج "24 ورودي راکتور V2در251 واحد تبديل کاتاليستي پالايشگاه شماره دوشرکت پالايش نف


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود روش تعمير فلنج "24 ورودي راکتور V2در251 واحد تبديل کاتاليستي پالايشگاه شماره دوشرکت پالايش نفت اصفهان با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود روش تعمير فلنج "24 ورودي راکتور V2در251 واحد تبديل کاتاليستي پالايشگاه شماره دوشرکت پالايش نفت اصفهان با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود روش تعمير فلنج "24 ورودي راکتور V2در251 واحد تبديل کاتاليستي پالايشگاه شماره دوشرکت پالايش نفت اصفهان با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود روش تعمير فلنج "24 ورودي راکتور V2در251 واحد تبديل کاتاليستي پالايشگاه شماره دوشرکت پالايش نفت اصفهان با word :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنفرانس بین المللی بازرسی فنی و آزمون غیرمخرب

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

فلنج مذکور از نوع 900# ، RTJ و کارکرد راکتور حدود سی سال میباشد. در سال هشتم کارکرد راکتور ترکی در داخل شیار فلنج دیده شد. ابعاد ترک توسط آزمایشهای غیرمخرب اندازه گیری شد. بعلت کم بودن عمق و طول ترک و محدودیت در انجام عملیات جوشکاری و تنش زدائی از تعمیر آن صرف نظر شد. در سالهای بعد نیز ترک به رشد خود ادامه داد. در دوره های سه ساله میزان رشد ترک اندازه گیری شد و در زمان هایی هم بطور کامل به روش سرد برداشته شد. اما مجدداً ظاهر شد. در نهایت بعلت رشد بیش از اندازه و ورود به فلز اصلی، ترک مورد تعمیر اساسی قرار گرفت. جنس فلنج SA-182- clad F11 + S.S 410 میباشد و مدت زمان زیادی تحت دما و فشار بالا و در معرض هیدروکربن های نفتی و هیدروژن قرار دارد. به همین علت انتخاب روش تعمیر صحیح و اجرای آن از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مقاله عملیات تعمیر شامل برداشتن ترک، تراشکاری و تنش زدایی و آزمایشهای غیرمخرب مورد بررسی قرار گرفته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:43 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]