مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله تخريب اطلاعات استگانوگرافي شده در فايلهاي تصويري با استفاده از نويززدايي توسط ويولت با


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تخريب اطلاعات استگانوگرافي شده در فايلهاي تصويري با استفاده از نويززدايي توسط ويولت با ارتقاي تصوير ميزبان با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تخريب اطلاعات استگانوگرافي شده در فايلهاي تصويري با استفاده از نويززدايي توسط ويولت با ارتقاي تصوير ميزبان با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تخريب اطلاعات استگانوگرافي شده در فايلهاي تصويري با استفاده از نويززدايي توسط ويولت با ارتقاي تصوير ميزبان با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تخريب اطلاعات استگانوگرافي شده در فايلهاي تصويري با استفاده از نويززدايي توسط ويولت با ارتقاي تصوير ميزبان با word :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق

تعداد صفحات: 6

چکیده:

در این مقاله یک روش جدید برای تخریب اطلاعات استگانوگرافی شده در تصاویر دیجیتالی ارائه شده است. وابسته به نوع اطلاعات و روش جاسازی اطلاعات داخل تصویر، این اطلاعات یا بصورت کامل یا بخشی از آن حذف می شود. این روش از ویولت بر مبنای روش نویز زدایی استفاده می برد. ایده پشت سر این روش همان روشی است که اطلاعات استگانوگرافی شده در تصاویر توسط نویز جمع شونده در تصویر اولیه ایجاد شده اند. شبیه سازیهای کامپیوتری با استفاده از تکنیک ویولت بر مبنای نویز زدایی برای یک سری تصاویر معین استگانوگرافی شده بکار گرفته شده اند. نتایج بصورت مشهود نشان می دهند که الگوریتم بکار رفته شده، چنانچه تصویر استگانوگرافی شده باشد، اطلاعات استگانوگرافی شده را تخریب می کند و البته مهمتر از تخریب اطلاعات، تصویر میزبان را ارتقا میدهد که منجر به این موضوع می شود تا تبادل کنندگان فایل استگانوگرافی شده متوجه تخریب اطلاعات نگردند که این موضوع با معیارPSNR قابل اثبات است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:40 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]