مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي و مقايسه فرکانس اصلي نقاط مختلف در ساختگاه يک سد واقعي به روش يک بعدي و سه بعدي


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي و مقايسه فرکانس اصلي نقاط مختلف در ساختگاه يک سد واقعي به روش يک بعدي و سه بعدي با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي و مقايسه فرکانس اصلي نقاط مختلف در ساختگاه يک سد واقعي به روش يک بعدي و سه بعدي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي و مقايسه فرکانس اصلي نقاط مختلف در ساختگاه يک سد واقعي به روش يک بعدي و سه بعدي با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي و مقايسه فرکانس اصلي نقاط مختلف در ساختگاه يک سد واقعي به روش يک بعدي و سه بعدي با word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: پنجمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله

تعداد صفحات: 7

چکیده:

یکی از ویژگیهای هر سیستم دینامیکی، فرکانس اصلی آن می باشد که در سازه های یکپارچه و در محیطهای افقی نیم بینهایت دارای یک عدد واحد بوده، اما در سیستمهای سه بعدی)همانند ناهمواری های سطح زمین که دارای پستی و بلندی و ضخامت متغیر مصالح می باشند.( برای هرناحیه ) نقطه ( یک فرکانس جداگانه وجود دارد. تعیین فرکانس اصلی ساختگاه در هرناحیه جهت جلوگیری از وقوع پدیده تشدید اهمیت بسزایی دارد . عموما جهت تعیین فرکانس هر نقطه از یک سیستم پیوسته سه بعدی، براساس ضخامت و سرعت موج برشی لایه های زیرآن ، فرکانس اصلی را محاسبه می کنند و تاثیر نقاط اطراف را بر روی فرکانس اصلی نقطه مورد نظر نادیده می گیرند . در این مقاله هدف, مقایسه بین نتایج سه بعدی و یک بعدی مقدار فرکانس مد برشی, در نقاطی از سطح زمین واقع برمحدوده قرارگیری بدنه سد می باشد. این امر با مدلسازی ساختگاه مورد مطالعه )که در دره ای نامتقارن با ضخامت آبرفت متغیر قراردارد. توسط نرم افزار FLAC3D [1] بصورت سه بعدی و یک بعدی محقق گردید. در نهایت تاثیر شکل دره و لزوم در نظر گرفتن شرایط واقعی سه بعدی نسبت به حالت یک بعدی با بررسی اختلاف جوابها نتیجه شد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 10 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:40 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]