مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مکان يابي بهينه ي مراکز آموزشي در کاربري اراضي شهري در راستاي توسعه پايدار شهري (راهنم


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مکان يابي بهينه ي مراکز آموزشي در کاربري اراضي شهري در راستاي توسعه پايدار شهري (راهنمايي دخترانه شهريار ناحيه 2 زاهدان) با word دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مکان يابي بهينه ي مراکز آموزشي در کاربري اراضي شهري در راستاي توسعه پايدار شهري (راهنمايي دخترانه شهريار ناحيه 2 زاهدان) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مکان يابي بهينه ي مراکز آموزشي در کاربري اراضي شهري در راستاي توسعه پايدار شهري (راهنمايي دخترانه شهريار ناحيه 2 زاهدان) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مکان يابي بهينه ي مراکز آموزشي در کاربري اراضي شهري در راستاي توسعه پايدار شهري (راهنمايي دخترانه شهريار ناحيه 2 زاهدان) با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: همایش ملی پژوهشهای محیط زیست ایران
تعداد صفحات: 32
چکیده:
برنامه ریزی کاربری اراضی شهری هسته اصلی برنامه ریزی شهری می باشد. که همزمان با رشد شهرنشینی و رشد برنامه ریزی شهری، ابعاد و محتوای تازه ای به خود گرفته است. همزمان با گسترش شهرها و افزایش رو به رشد مشکلات شهری متخصصان مرتبط با شهر را با اتخاذ تدابیر و راهبردهایی برای فائق آمدن به این نابسامانیها ملزم ساخت که یکی از این راهبردها انتخاب و مکان گزینی بهینه است. مکان گزینی که امروزه با روشهای سنتی و دستی امکان پذیر نمی باشد بلکه بر مبنای معیارها و اطلاعات وسیع می باشد. لذا در این مقاله سعی بر آن است با مطالعه بر روی مکان گزینی مراکز آموزشی در سطح شهر زاهدان اهمیت استفاده از مکان یابی صحیح در امر کاربری زمین شهری مشخص گردد. زیرا عدم مکان یابی صحیح کاربری های شهری خصوصا کاربری آموزشی منجر به ناهماهنگی بین نیازها و خدمات ارائه شده از سوی کاربریها است. برای این منظور ابتدا با شناسایی معیارهای مکان گزینی مراکز آموزشی، داده های مرتبط جمع آوری شد. هدف از انجام این مقاله ارزیابی سازگاری مدارس راهنمایی و همچنین تعیین مکانی مناسب جهت مدرسه مورد نظر (مطالعه موردی مدرسه راهنمایی دولتی دخترانه شهریار ناحیه 2 زاهدان) می باشد که با توجه به توانایی و تحلیل چند جانبه کاربریها، به منظور انتخاب مکان بهینه مراکز آموزشی از نرم افزار AUTOCADE استفاده شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 13 ]

[ دوشنبه 25 بهمن 1395 ] 6:38 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]