مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مدل سازي عددي پروژه تحکيم خاک بستر واحد هاي زلال ساز بندر ماهشهر به وسيله سربار و زهکش


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مدل سازي عددي پروژه تحکيم خاک بستر واحد هاي زلال ساز بندر ماهشهر به وسيله سربار و زهکش هاي عمودي (بخش اول) با word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مدل سازي عددي پروژه تحکيم خاک بستر واحد هاي زلال ساز بندر ماهشهر به وسيله سربار و زهکش هاي عمودي (بخش اول) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مدل سازي عددي پروژه تحکيم خاک بستر واحد هاي زلال ساز بندر ماهشهر به وسيله سربار و زهکش هاي عمودي (بخش اول) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مدل سازي عددي پروژه تحکيم خاک بستر واحد هاي زلال ساز بندر ماهشهر به وسيله سربار و زهکش هاي عمودي (بخش اول) با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی سازه، زلزله و ژئوتکنیک
تعداد صفحات: 6
چکیده:
استفاده از پیش بارگذاری، به عنوان یکی از روش های کلاسیک و محبوب در کارهای عملی شمرده می شود.. عملیات پیش بارگذاری معمولا همراه با استفاده از زهکشهای قائم می باشد. عملیات پیش بارگذاری موجب نشست لایه های تراکم پذیر شده و نشست سازه را پس از احداث بهمیزان قابل توجهی کاهش میدهد. در این مقاله به مدل سازی عددی پروژه پیش باز گذاری واحد های زلال ساز بندر ماهشهر به روش اجزای محدود پرداخته شده و سپس نتایج تحلیل های انجام شده با داده های ابزار گذاری شده در پروژه مورد مقایسه قرار گرفته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ جمعه 22 بهمن 1395 ] 6:19 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]