مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود بهبود خواص مکانيکي لاستيکي مورد استفاده در رويه هاي پوششي تسمه نقالهتهيه شده با مخلوط PVC/NBR


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بهبود خواص مکانيکي لاستيکي مورد استفاده در رويه هاي پوششي تسمه نقالهتهيه شده با مخلوط PVC/NBR توسط نانو خاک رس با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بهبود خواص مکانيکي لاستيکي مورد استفاده در رويه هاي پوششي تسمه نقالهتهيه شده با مخلوط PVC/NBR توسط نانو خاک رس با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بهبود خواص مکانيکي لاستيکي مورد استفاده در رويه هاي پوششي تسمه نقالهتهيه شده با مخلوط PVC/NBR توسط نانو خاک رس با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بهبود خواص مکانيکي لاستيکي مورد استفاده در رويه هاي پوششي تسمه نقالهتهيه شده با مخلوط PVC/NBR توسط نانو خاک رس با word :


نام کنفرانس یا همایش : دومین همایش و نمایشگاه ملی و بین المللی سیستمهای نوار نقاله با رویکرد مدیریت حمل و نقل مواد

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

در این پژوهش جهت ارتقا خواص مکانیکی آمیزه های لاستیکی مورد کاربرد در رویه های پوششی تسمه نقاله از پلیمر پلی وینیل کلراید PVC، جهت افزایش مقاومت سایش و ... استفاده شد. به منظور سازگارسازی بین دو فاز آلیاژهای استایرن بوتادی انی (SBR) و PVC، از نیتریل رابر (NBR)، استفاده گردید. همچنین افزودن نانو ذرات خاک رس به بهبود خواص مکانیکی از جمله استحکام کششی، مدول، انرژی پارگی و درصد ازدیاد طول آمیزه های فوق منجر شد. به منظور ارزیابی پراکنش و توزیع پذیری نانو ذرات رس از آزمون پراش اشعه X، (XRD)، استفاده گردید که نتایج آزمون بیانگر توزیع مناسب نانو ذرات رس در آمیزه های NVC/SBR، در فصل مشترک گردید. جهت بررسی خواص مکانیکی از آزمون کشش و سایش استفاده شد. مقاومت سایش NVC/SBR blend، با افزودن 5% نانو رس در مقایسه با حالت بدون نانو افزایش پیدا کرد. استفاده از نانو کاکپوزیت مذکور علاوه بر بهبود چشمگیر خواص فیزیکی و مکانیکی، کاهش وزن و قیمت تمام شده محصول نهایی را نیز در بر دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ جمعه 22 بهمن 1395 ] 6:14 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]