مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مقايسه و ارزيابي پروتکلهاي مسيريابي AODV و DSR در شبکه هاي سيار موردي با پهناي باند با


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقايسه و ارزيابي پروتکلهاي مسيريابي AODV و DSR در شبکه هاي سيار موردي با پهناي باند بالا با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقايسه و ارزيابي پروتکلهاي مسيريابي AODV و DSR در شبکه هاي سيار موردي با پهناي باند بالا با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقايسه و ارزيابي پروتکلهاي مسيريابي AODV و DSR در شبکه هاي سيار موردي با پهناي باند بالا با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقايسه و ارزيابي پروتکلهاي مسيريابي AODV و DSR در شبکه هاي سيار موردي با پهناي باند بالا با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات
تعداد صفحات: 8
چکیده:
شبکه های موردی سیار نوعی خاصی از شبکه های بی سیم می باشد که توپولوژی خاصی نداشته و توپولوژی آن پویا می باشد. پروتکل های متعددی در تلاش برای ارائه یک الگوریتم استاندار مسیریابی که بتواند معیارهای مهم مربوط به یک مسیر را تحت شعاع قرار دهد از اهمیت خاصی برخوردار شده است. پروتکل های برجسته که از مهمترین آنها می توان به AODV و DSR اشاره نمود پروتکل های مسیر یابی مبتنی بر تقاضا هستند و فقط زمانی که نیاز باشد کشف مسیر می کنند. پروتکل های مسیریابی مسئول انتخاب مسیر و انتقال بسته بین گره منبع و مقصد هستند. در این مقاله عملکرد دو پروتکل مسیر یابی AODV و DSR را مورد ارزیابی قرار گرفته است و سپس با کمک شبیه ساز شبکه NS2 کارایی این دو پروتکل با سناریوهای مختلف شبیه سازی شده و با یکدیگر مقایسه شده است و بر اساس نتایج بدست آمده پروتکل مسیریابی،کارا معرفی شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 13 ]

[ چهارشنبه 20 بهمن 1395 ] 6:18 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]