مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسيي تعادل و پايداري سکوهاي شناور بروش انتگرالگيري فشار با word


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسيي تعادل و پايداري سکوهاي شناور بروش انتگرالگيري فشار با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسيي تعادل و پايداري سکوهاي شناور بروش انتگرالگيري فشار با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسيي تعادل و پايداري سکوهاي شناور بروش انتگرالگيري فشار با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسيي تعادل و پايداري سکوهاي شناور بروش انتگرالگيري فشار با word :

سال انتشار: 1377

محل انتشار: سومین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی

تعداد صفحات: 12

چکیده:

گسترش و توسعه سازه های دریایی سبب شده است که برای کار در مناطق عمیق از سکوهای شناور استفاده شود. سکوهای فوق معمولا از نوع نیمه مغروق (Semi-Submersible) بوده و لذا بدنه آن دارای فرم پیچیده و متشکل از المانهای متعدد است. بررسی تعادل این گونه سکوها به روش متداول تحلیل هیدرواستاتیک کشتی ها بسیار مشکل بوده و لذا روش انتگرالگیری فشار می توند بصورت موثری بکار برده شود.
در این مقاله ضمن معرفی روش فوق، نتایج عددی آن بررسی شده و مزایا و معایب آن در مقایسه با روش متداول بیان گردیده اند. همچنین محاسبات جهت یک سکوی شناور از نوع نیمه مغروق انجام گرفته است و نهایتا بر اساس نتایج حاصل از بررسیها و محاسبات انجام شده، پیشنهاداتی جهت کاربرد بیشتر این روش در محاسبات مربوط به سکوهای شناور و کشتی ها ارائه گردیده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ چهارشنبه 20 بهمن 1395 ] 6:18 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]