مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي تکنولوژي مغناطيسي در صنعت ساختمان وتاثيرات آن در بتن هاي ساخته شده با آب درياي


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تکنولوژي مغناطيسي در صنعت ساختمان وتاثيرات آن در بتن هاي ساخته شده با آب درياي عمان ،شورزاهدان وشيرين با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تکنولوژي مغناطيسي در صنعت ساختمان وتاثيرات آن در بتن هاي ساخته شده با آب درياي عمان ،شورزاهدان وشيرين با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تکنولوژي مغناطيسي در صنعت ساختمان وتاثيرات آن در بتن هاي ساخته شده با آب درياي عمان ،شورزاهدان وشيرين با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تکنولوژي مغناطيسي در صنعت ساختمان وتاثيرات آن در بتن هاي ساخته شده با آب درياي عمان ،شورزاهدان وشيرين با word :

سال انتشار: 1385

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی بهسازی و مقاوم سازی ایران

تعداد صفحات: 9

چکیده:

در سال های اخیر آزمایشات موفقی در زمینه تکنولوژی مغناطیسی انجام گرفته است که استعمال این تکنولوژی در صنعت ساختمان حائز اهمیت می باشد بطوریکه در مقاوم سازی و همچنین مهندسی ارزش در صنعت ساختمان کاربرد دارد. امروزه در جوامع پیشرفته در زمینه های بسیاری از آب یونیزه استفاده میشود.
با توجه به اینکه در اکثر نقاط جنوبی کشورمان دسترسی به آب شیرین برای ساخت بتن سهل و آسان نمی باشد ، و با کمبود آب شیرین برای ساخت و ساز ساختمان ها مواجه هستیم مشاهدات و تجربیات آزماشگاهی به ما نشان می دهد که سیستم های مغناطیسی به ما اجازهاستفاده از آب شور و حتی آب دریا را می دهد.
مقاله مذکور نتایج حاصل از یک برنامه آزماشگاهی بر روی تاثیر تکنولوژی مغناطیسی بر آب دریا و مقایسه آن می باشد. در آزمایشات صورت گرفته نتایج مطلوبی حاصل شده است. وقتی که آب مغناطیسی شده برای هم زدن سیمان به کار می رود مقاومت فشاری آن بین 40-30% افزایش می یابد که نتیجه آن 14% افزایش رشد اقتصادی برای سیمان است. در این مقاله سعی شده طی آزمایشات بعمل آمده نحوه تاثیر و عملکرد آب یونیزه دریای عمان، شور و شیرین بر مقاومت فشاری، کارایی بتن تازه و مقدار مصرف سیمان مورد سنجشمقایسه قرار گیرد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 13 ]

[ چهارشنبه 20 بهمن 1395 ] 6:17 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]