مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود ارزيابي استاندارد 7966 اداره ملي استاندارد ايران در خصوص برچسب انرژي الکتروموتورهاي سه فاز جه


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود ارزيابي استاندارد 7966 اداره ملي استاندارد ايران در خصوص برچسب انرژي الکتروموتورهاي سه فاز جهت بازنگري با word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود ارزيابي استاندارد 7966 اداره ملي استاندارد ايران در خصوص برچسب انرژي الکتروموتورهاي سه فاز جهت بازنگري با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود ارزيابي استاندارد 7966 اداره ملي استاندارد ايران در خصوص برچسب انرژي الکتروموتورهاي سه فاز جهت بازنگري با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود ارزيابي استاندارد 7966 اداره ملي استاندارد ايران در خصوص برچسب انرژي الکتروموتورهاي سه فاز جهت بازنگري با word :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی مهندسی برق

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

این مقاله به ارزیابی و مقایسه استانداردهای داخلی مصرف انرژی الکتروموتورهای سه فاز و استانداردهای معتبر خارجی می پردازد. برای این منظور استاندارد ملی شماره 7874 مورد ارزیابی قرار گرفته و روند بازنگری و قابلیتهای آن مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه تعدادی از استانداردهای معتبر سایر موسسات علمی معتبر از جمله IEC، EPAct و... مورد بررسی قرا گرفته است. یکی از مهمترین مطالعات صورت گرفته در این مقاله مقایسه اجمالی استانداردهای خارجی با یکدیگر و سطوح بازدهی در نظر گرفته شده می باشد. در بخش دیگری از این تحقیق سطوح طبقه بندی انرژی در نظر گرفته شده در استاندارد 7966 با استاندارد IEC 60034-30 در رنج های توانی مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت نحوه انتخاب استاندارد مبنا جهت بازنگری در استاندارد 7966 به همراه دلایل مربوطه ارائه شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 30 ]

[ سه شنبه 19 بهمن 1395 ] 4:52 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]