مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود استفاده از مدل منبع خطي مبتني بر مدل گوسي براي پيش بيني غلظت مونواکسيد کربن در آزاد راه ها مط


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود استفاده از مدل منبع خطي مبتني بر مدل گوسي براي پيش بيني غلظت مونواکسيد کربن در آزاد راه ها مطالعه موردي آزاد راه قزوين تهران با word دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود استفاده از مدل منبع خطي مبتني بر مدل گوسي براي پيش بيني غلظت مونواکسيد کربن در آزاد راه ها مطالعه موردي آزاد راه قزوين تهران با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود استفاده از مدل منبع خطي مبتني بر مدل گوسي براي پيش بيني غلظت مونواکسيد کربن در آزاد راه ها مطالعه موردي آزاد راه قزوين تهران با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود استفاده از مدل منبع خطي مبتني بر مدل گوسي براي پيش بيني غلظت مونواکسيد کربن در آزاد راه ها مطالعه موردي آزاد راه قزوين تهران با word :


نام کنفرانس یا همایش : دومین کنگره بین المللی علوم زمین و توسعه شهری

تعداد صفحات : 20

چکیده مقاله:

الودگی هوا یک مساله جهانی و مهمترین پالش زیستی کشور است. بخش حمل و نقل بویژه حمل و نقل جاده ای مهمترین عامل ایجاد آلودگی هوا می باشند الودگی هوا تاثیرات نامطلوبی بر محیط فیزیکی گذاشته و باعث بوجود آمدن هزینه های فراوانی شود. این نوع هزینه ها که توسط عاملین ایجاد کننده آنها، یعنی کاربران حمل و نقل پرداخته نشده بلکه به اجتماع تحمیل می شوند به عنوان هزینه های خارجی شناخته می شود لذا می بایست سعی در شناخت منابع آلودگی هوا و میزان آنها داشته باشیم تا مثدار این هزینه کاهش داده شود. ترافیک وابسته به وسایلط نقلیه، به یک منبع عمده آلودگی هوا در مناطق بین شهری تبدیل شد است. مدلهای ریاضی را می توان به منظور تعیین اثرات زیست محیطی پروژه های موجود و یا در حال توسعه حمل و نقل که اثرات قدرت منبع و هواشناسی را برای توصیفی غلظتهای هوای محیطی ناشی از آنها درهم می آمیزد، بکار برد. مدلهای پراکندگی جوی برای برآورد اثرات کیفیت هوا از انتشار ترافیک جاده ای برای بسیاری از اهداف از جمله دستیابی به استاندرادهای کیفیت هوا محیط ارزیابی ریسک سلامت و تایید تصمیم ها استفاده می شود هدف از مطالعه حاضر شناسایی مدل ریاضی ایست که می تواند برای پیش بینی غلظت آلایند در آزاد راه ها بسیار مفید باشد مدل منبع خطی مبتنی بر مCALINE4 برای پیش بینی غلظت الاینده های ناشی از خودروها در جاده ها استفاد شده است این مدل برای بخشهای مختلف آزاد راه تهران قزوین برای پیش بینی غلظت مونواکسید کربن CO به کارگرفته شد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 15 ]

[ سه شنبه 19 بهمن 1395 ] 4:52 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]