مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله چگونه ويژگي هاي کارآفريني بين المللي قابليتهاي اينترنت براي فرآيندهاي تجارت بين المللي


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله چگونه ويژگي هاي کارآفريني بين المللي قابليتهاي اينترنت براي فرآيندهاي تجارت بين المللي شرکت را تحت تأثير قرار ميدهد؟ با word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله چگونه ويژگي هاي کارآفريني بين المللي قابليتهاي اينترنت براي فرآيندهاي تجارت بين المللي شرکت را تحت تأثير قرار ميدهد؟ با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله چگونه ويژگي هاي کارآفريني بين المللي قابليتهاي اينترنت براي فرآيندهاي تجارت بين المللي شرکت را تحت تأثير قرار ميدهد؟ با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله چگونه ويژگي هاي کارآفريني بين المللي قابليتهاي اينترنت براي فرآيندهاي تجارت بين المللي شرکت را تحت تأثير قرار ميدهد؟ با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: نخستین کنفرانس ملی آینده پژوهی، مدیریت و توسعه
تعداد صفحات: 15
چکیده:
این پژوهش رابطهی بین ویژگیهای کارآفرینی بینالمللی و استفاده از قابلیتهای اینترنت برای فرآیندهای تجارت بینالمللی شرکت را بررسی میکند. نشان داده شده است که انباشت قابلیت اینترنت شرکتها میتواند به عملیات بینالمللی کمک کند، به ویژه هنگامی که در محیطهای اینترنت پویای سریع تغییریافته اجرا شود. با این حال، ویژگیهای کارآفرینی بینالمللی که به صورت پیش زمینهای برای قابلیتهای اینترنت اهرمی دیدهشدهاند هنوز هم مبهم هستند. با توجه به این یافتهها، هشت مطالعهی موردی از شرکتهای با اندازهی کوچک و متوسط مسافرتی و گردشگری برای بررسی اثر ویژگیهای کارآفرینی بینالمللی و قابلیتهای اینترنت برای فرآیندهای تجاری بینالمللی انتخاب شدند. براساس هشت مطالعهی موردی عمیق، نتایج نشان دادند که شرکتهای کارآفرینی بینالمللی موفق، سطح بالای نوآوریهای بینالمللی و رفتار پیشگستر قابلیتهایاینترنت یکپارچه با یک درجه بیشتر را شامل میشوند. یافتههای ما همچنین نشان میدهد که تجربهی تجارت بینالمللی قبلی، گرایش ریسکپذیری بینالمللی و ویژگیهای شبکهسازی بینالمللی لزوماً پیشنیازهایی برای یکپارچهسازی موفقِ قابلیتهای اینترنت برای فرآیندهای تجارت بینالمللی نیستند. در مقابل، تجربهی تجارت بینالمللی و شبکههای بینالمللی در واقع به تکیه بر مکانیسمهای سنتی بینالمللیسازی منجر میشود و میتواند توسعهی قابلیتهای اینترنت برای فرآیندهای تجارت بینالمللی را کمرنگ کند.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 18 ]

[ سه شنبه 19 بهمن 1395 ] 4:51 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]