مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود بررسي عددي و تحليلي تاثير تماس بين فلزي در فرآيند اکستروژن مستقيم متقارن محوري مواد دو فلزه ب


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي عددي و تحليلي تاثير تماس بين فلزي در فرآيند اکستروژن مستقيم متقارن محوري مواد دو فلزه با word دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي عددي و تحليلي تاثير تماس بين فلزي در فرآيند اکستروژن مستقيم متقارن محوري مواد دو فلزه با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي عددي و تحليلي تاثير تماس بين فلزي در فرآيند اکستروژن مستقيم متقارن محوري مواد دو فلزه با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي عددي و تحليلي تاثير تماس بين فلزي در فرآيند اکستروژن مستقيم متقارن محوري مواد دو فلزه با word :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در مهندسی صنایع و مهندسی مکانیک

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

اکستروژن یا روزن رانی روش نسبتاً جدید برای فلزکاری است که به فشردن مواد در یک محفظه پس اطلاق می شود. در این فرایند ماده اولیه می تواند به شکل میله، لوله یا چند فلزه باشد. در حالت اکستروژن دو فلزه شرایط بین دو فلز و بررسی پارامترهای مؤثر بر آن از اهمیت خاصی برخوردار بوده و مورد توجه این مقاله می باشد . در این مقاله هدف بررسی حالتی از اتصال فرآیند اکستروژن که دو فلزه بود که در آن بین دو ماده تماس با ضرایب اصطکاک مختلف وجود داشته باشد. درواقع در اکثر حالتی که تا کنون بررسی شده است اتصال بین دو فلز در حالت اکستروژن به مواد دو فلزه با اتصال اولیه مقید و با ضرایب اصطکاک بالا فرض شده است. در این تهدید هدف بررسی رفتار فرآیند اکستروژن به مواد دو فلزه در حالت نا مقید است که بین دو فلز با ضریب اصطکاک مختلف در نظر گرفته شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 4:06 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]