مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word :

دانلود مقاله آيه اله شيخ محمدتقي برغاني، عالمي انحراف ستيز با word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1387 در مشرق موعود از صفحه 105 تا 116 منتشر شده است.
نام: آیه اله شیخ محمدتقی برغانی، عالمی انحراف ستیز
این مقاله دارای 12 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله شیخیه
مقاله بابیه
مقاله برغانی
مقاله قزوین
مقاله شیخ احمد احسایی
مقاله سیدکاظم رشتی

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
دانش مندان دین، این وارثان پیامبر و نگه بانان اسلام ناب محمدی، در طول تاریخ پرفراز و نشیب اسلام، همواره کوشیده اند تا با تفسیری درست از دین، به روشن گری و هدایت مردم بپردازند. آنان در این راه، زحمات طاقت فرسایی را متحمل شده اند تا این آیین نورانی، دچار تحریفات عالم نمایان نشود.
آیه اله شیخ محمدتقی برغانی از جمله عالمان راستین مذهب تشیع بوده که در دوران سیاه و تاریک قاجار، چراغ راه مردم شده و ایتام آل محمد را از فرو افتادن در دام شیخیه و سپس بابیه حفظ نموده است. ایشان ابتدا با شیخ احمد احسایی، بنیان گذار فرقه شیخیه، جلسه مناظره تشکیل داد و پس از خلع سلاح علمی وی، او را تکفیر نمود. هم چنین سیدکاظم رشتی، جانشین احسایی را نیز تکفیر کرد. پس از انشعاب شیخیه به بابیه، این بار این عالم آگاه و هوشیار به مبارزه با این فرقه پرداخت و از تهدید و ارعاب بابیه نهراسید و جان شریفش را در این راه گذاشت و شهید شد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 10 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:58 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ افزودنی های بتن
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]