مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود اثر مشخصات زلزله در کارايي ميراگر جرمي نيمه فعال با سختي متفاوت در بهسازي رفتار لرزه اي سازه


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود اثر مشخصات زلزله در کارايي ميراگر جرمي نيمه فعال با سختي متفاوت در بهسازي رفتار لرزه اي سازه هاي غيرخطي با word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود اثر مشخصات زلزله در کارايي ميراگر جرمي نيمه فعال با سختي متفاوت در بهسازي رفتار لرزه اي سازه هاي غيرخطي با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود اثر مشخصات زلزله در کارايي ميراگر جرمي نيمه فعال با سختي متفاوت در بهسازي رفتار لرزه اي سازه هاي غيرخطي با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود اثر مشخصات زلزله در کارايي ميراگر جرمي نيمه فعال با سختي متفاوت در بهسازي رفتار لرزه اي سازه هاي غيرخطي با word :


نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بین المللی مهندسی عمران

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

در این مقاله به ارزیابی اثر مشخصات زلزله در کارایی میراگر جرمی نیمه فعال با سختی متغیر در بهسازی رفتار لرزه ای سازه های غیرخطی پرداخته می شود. برای بهبود رفتار لرزه ای سازه با میراگر جرمی از یک ابزار نیمه فعال تنظیم پارامتر سختی استفاده گردیده است. پارامتر سختی در هر گام زمانی بر اساس حالت باز- بسته الگوریتم کنترلی بالانس بین دو مقدار حداقل و حداکثر سختی تعویض می شود. برای انتخاب بهینه حد بالا و پایین پارامتر سختی میراگر جرمی، یک مسئله بهینه سازی با تابع هدف مینیمم کردن حداکثر پاسخ سازه تعریف و با استفاده از الگوریتم ژنتیک (GA) حل شده است. برای آنالیز عددی، از قاب ساختمانی از نوع برشی دو بعدی با رفتار دوخطی هیسترسیس بهره گرفته شده است. سیستم کنترلی برای ارتعاش پایه اغتشاش سفید طراحی شده و تحت تحریکات لرزه ای با محتوای فرکانسی متفاوت قرار گرفته و عملکرد آن نسبت به سازه بدون کنترل و مجهز به سیستم کنترل غیرفعال مورد ارزیابی قرار می گیرد. نتایج بدست آمده حاکی از آن است که پاسخ لرزه ای سازه کنترل شده به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 15 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:50 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]