مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله مروري بر روش هاي مناسب براي مديريت پايدار و افزايش بهره وري آبياري در مناطق خشک و نيمه


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مروري بر روش هاي مناسب براي مديريت پايدار و افزايش بهره وري آبياري در مناطق خشک و نيمه خشک با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مروري بر روش هاي مناسب براي مديريت پايدار و افزايش بهره وري آبياري در مناطق خشک و نيمه خشک با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مروري بر روش هاي مناسب براي مديريت پايدار و افزايش بهره وري آبياري در مناطق خشک و نيمه خشک با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مروري بر روش هاي مناسب براي مديريت پايدار و افزايش بهره وري آبياري در مناطق خشک و نيمه خشک با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی بحران آب (تغییر اقلیم، آب و محیط زیست)
تعداد صفحات: 8
چکیده:
یک سوم جمعیت جهان از نظر منابع آب تجدید پذیر در منطقه خشک قرار می گیرند که حتی منابع تامین کننده نیازهای اولیه را نیز در دسترس ندارند (2013، CGIAR ). ایران با متوسط بارش 250 میلیمتر در در رده خشک و نیمه خشک قرار گرفته است که با توجه به درصد بالای مصرف آب در بخش کشاورزی ضروریست نسبت به افزایش بهره وری آب اقدامات عاجلی صورت دهد. در این خصوص راهکارهای متعددی ارائه شده است اما نکته مهم اجرایی بودن این راهکارها و پذیرش روش توسط کاربران می باشد. از این رو استفاده از تجارب سایر کشورها در مناطق خشک و نیمه خشک می تواند به عملی شدن روش ها در ایران نیز کمک کند. مروری بر این تجارب نشان می دهد که بهبود بهره وری در مناطق کوچک، با استفاده از رهیافت های مشارکتی و دانش بومی موفق تر بوده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 14 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:27 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]