مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله بررسي تاثير همسويي استراتژي هاي فناوري اطلاعات و کسب و کار بر عملکرد سازمان (مطالعه مو


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي تاثير همسويي استراتژي هاي فناوري اطلاعات و کسب و کار بر عملکرد سازمان (مطالعه موردي: سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين) با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي تاثير همسويي استراتژي هاي فناوري اطلاعات و کسب و کار بر عملکرد سازمان (مطالعه موردي: سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي تاثير همسويي استراتژي هاي فناوري اطلاعات و کسب و کار بر عملکرد سازمان (مطالعه موردي: سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين) با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي تاثير همسويي استراتژي هاي فناوري اطلاعات و کسب و کار بر عملکرد سازمان (مطالعه موردي: سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين) با word :

سال انتشار: 0
محل انتشار: دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات: 12
چکیده:
امروزه، موفقیت هر کسب و کاری داشتن استراتژی کارا و موثر در فناوری اطلاعات است که از استراتژی و فرایندهای کسب و کار حمایت کند. یکی از پیچیده ترین فعالیتهای سازمانهای امروزی همسویی برنامه ها و استراتژی های فناوری اطلاعات با اهداف اصلی کسب و کار است. اتصال این دو دنیای متفاوت، ضرورت مدیریت حرفه ای و رهبری در هر دو زمینه را نشان میدهد. همسویی استراتژیک به عنوان یک پدیده حیاتی در بازار رقابتی امروزه مطرح بوده، و بر عملکرد سازمانها تاثیر بسزایی می گذارد. در این تحقیق تاثیر همسویی میان استراتژی فناوری اطلاعات و استراتژی کسب وکار بر عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین با استفاده از معادلات ساختاری و تحلیل نرم افزاری داده های حاصل از پرسشنامه توسط لیزرل بررسی شده و مدل مربوطه نیز ترسیم گردید. بعنوان یک نتیجه می توان تعیین کرد که سازمان نظام مهندسی چه نیازی به تمرکز عملکرد خود بر همسویی استراتژیک بر اساس دیدگاههای تدافعی، تحلیلگر و کاوشگر جهت افزایش و بهبود عملکرد و اثر بخشی سیستم ها و فناوری های به کار گرفته شده در کسب وکار سازمان دارد.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:26 ] [ علی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]