مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود بررسي تاثير آموزش روش هاي نوين نقاشي بر خلاقيت و سازگاري اجتماعي نوآموزان پيش دبستاني شهر قيد


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود بررسي تاثير آموزش روش هاي نوين نقاشي بر خلاقيت و سازگاري اجتماعي نوآموزان پيش دبستاني شهر قيدار با word دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود بررسي تاثير آموزش روش هاي نوين نقاشي بر خلاقيت و سازگاري اجتماعي نوآموزان پيش دبستاني شهر قيدار با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود بررسي تاثير آموزش روش هاي نوين نقاشي بر خلاقيت و سازگاري اجتماعي نوآموزان پيش دبستاني شهر قيدار با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود بررسي تاثير آموزش روش هاي نوين نقاشي بر خلاقيت و سازگاري اجتماعي نوآموزان پيش دبستاني شهر قيدار با word :


نام کنفرانس یا همایش : چهارمین کنفرانس بین المللی روانشناسی و علوم اجتماعی

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

تحقیق حاضر با هدف بررسی تأثیر روش های نوین آموزش نقاشی بر خلاقیت و سازگاری اجتماعی نوآموزان پیش دبستانی شهر قیدار صورت گرفته است. روش تحقیق در این پژوهش نیمه تجربی و اطلاعات به وسیله پرسش نامه هایی استاندارد شده هوش ریون جهت همگنی در گروه و پرسش نامه استاندارد شده خلاقیت تورنس و پیرسون و نیز پرسش نامه سازگاری دخانچی جمع آوری شده است. جامعه آماری تحقیق کلیه نوآموزان حاضر در مراکز پیش دبستانی شهر قیدار در سال تحصیلی 94-93 می باشد که تعداد 50 نفر از این جامعه به روش نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای انتخاب و به دو گروه مساوی آزمایش و کنترل تقسیم و مورد آموزش و مصاحبه قرار گرفتن. به منظور اعتبار از اعتبار صوری و نظر اساتید استفاده شده برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از نرم افزار spssاستفاده شده است. عمده ترین یافته های تحقیق با استفاده از آزمون t-testمستقل عبارتند از: آموزش روش های نوین تدریس درس نقاشی به نوآموزان گروه آزمایش موجب افزایش معنی دار خلاقیت و سازگاری اجتماعی آنها در مقایسه با گروه کنترل که به روش سنتی آموزش دیدند گردید. نتایج نشان داد استفاده از روش های نوین تدریس و درس نقاشی موجب افزایش خلاقیت و سازگاری نوآموزان می شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 19 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:24 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]