مرکز مقالات امام موسی کاظم (ع)

دانلود مقاله پارامترهاي کلي در طراحي انواع راکتورهاي مورد استفاده براي تصفيه بيولوژيکي بي هوازي فاض


برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پارامترهاي کلي در طراحي انواع راکتورهاي مورد استفاده براي تصفيه بيولوژيکي بي هوازي فاضلاب با word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پارامترهاي کلي در طراحي انواع راکتورهاي مورد استفاده براي تصفيه بيولوژيکي بي هوازي فاضلاب با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پارامترهاي کلي در طراحي انواع راکتورهاي مورد استفاده براي تصفيه بيولوژيکي بي هوازي فاضلاب با word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پارامترهاي کلي در طراحي انواع راکتورهاي مورد استفاده براي تصفيه بيولوژيکي بي هوازي فاضلاب با word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: هشتمین همایش ملی دانشجویی مهندسی شیمی

تعداد صفحات: 8

چکیده:

فرایندهای بیولوژیکی بی هوازی که د رگذشته برای تثبیت و کاهش حجم لجن فاضلاب استفاده می شد، امروزه برای تصفیه فاضلاب های صنعتی حاوی مواد آلی استفاده می گردد. همچنین، ثابت شده است که این روش در تصفیه فاضلاب های خانگی کارآمد است. در هضم بی هوازی، سوبسترا با میکروارگنیسم های بی هوازی در گیر شده و تبدیل به الکل و در نهایت به متان و دی اکسید کربن تبدیل می شود. میکروارگانیسم های تصفیه بی هوازی نیازی به اکسیژن و یا مواد معدنی الکترون دهنده مثل نیتراتها ندارند که مواد آلی را اکسیده کنند. در این مقاله از انواع تصفیه بی هوازی که از روشهای بیوتکنولوژی بهره می گیرند و انواع راکتورهای معمول در این صنعت و ملاحضات کلی در طراحی یک واحد تصفیه بی هوازی پرداخته شود.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 17 ]

[ دوشنبه 18 بهمن 1395 ] 3:24 ] [ علی ]

[ ]

سئو سایت ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]